IV. MBMTR Organizasyon Ekibi Başvuru Formu
Organizasyon ekibi başvuru formu konferansa katılım formu değildir. IV. MBMTR konferansının organizasyonunda yer alıp, konferansın yapım aşamasına katılmak isteyenler için bir formdur. Konferansa katılımcı veya personel olarak katılmak isteyenler için gerekli formlar ilerleyen tarihlerde açılacaktır.

Organizasyon ekibi başvuru formu için son başvuru tarihi 1 Kasım 2015'tir.

Ad, Soyad *
Your answer
Doğum Tarihi *
MM
/
DD
/
YYYY
Cinsiyet *
Okul *
Your answer
Sınıf *
2015-2016 Eğitim Yılı Sınıf Seviyesi
E-Posta Adresi *
Your answer
Cep Telefonu Numarası *
Your answer
Ev Telefonu Numarası *
Your answer
Ev Adresi *
Your answer
Başvurmak İstediğiniz Kurul *
Kurul açıklamaları aşağıdadır.
Required
Kurul Açıklamaları:

Koordinasyon Kurulu

Koordinasyon Kurulu, konferansın bakanlıklar ve resmi kurumlarla ilişkilerinin yürütülmesi, sponsorluk çalışmaları ve kurumsal iletişimin koordine edilmesi, davetlilerle iletişimin yürütülmesi, mali işler ve finansmanın koordine edilmesi, katılımcıların ulaşım ve konaklama olmak üzere tüm lojistik ihtiyaçlarının koordine edilmesinden sorumludur.

Idari Kurul

Idari Kurul, konferansın katılımcı okulları ve forum yöneticileri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve uluslar arası adalet divanı üyelerinden oluşan bireysel katılımcılarının bulunması, başvuru ve atama süreçlerinin koordine edilmesi okullarla iletişimin yürütülmesi, araştırma raporlarının hazırlanması, revize edilmesi ve yayınlanmasının koordine edilmesi, tema, gündem maddeleri ve konferans içeriği ile ilgili her türlü konunun koordine edilmesinden sorumludur.

Icra Kurulu

Icra Kurulu, danışma masası görevlileri, operasyonel personel, idari personel ve güvenlik görevlilerinden oluşan konferans personeli ile medya ekibinde görev yapacak tüm basın mensuplarının bulunması, başvuru ve atama süreçlerinin koordine edilmesi, konferans sırasında yönetilmesi ve denetilmesi, taşeron firmalardan teklif alınması ve iletişimin yürütülmesi, operasyonların koordine edilmesi, basın ve halkla ilişkilerin yürütülmesi ve fiziki organizasyonun koordine edilmesinden sorumludur.

Başvuru Mektubu *
Başvurduğunuz pozisyon için uygunluğunuz ve gereken görevleri yerine getirebilmek için yeterliliğiniz yazacağınız başvuru mektubu aracılığıyla değerlendirilecektir. Aday geçmiş MBM deneyimlerini, kendi özelliklerini, diğer adaylardan farkını, konferansa yapabileceği katkıları, başvurduğu pozisyon için neden uygun olduğunu ve başvuru sebebini açıklayan en az 100 kelimelik bir başvuru yazısı yazmalı ve aşağıdaki kutuya yapıştırmalıdır. Seçtiğiniz kurulun sebebini mektubunuzda açıklayınız.
Your answer
Geçmiş Deneyimleriniz *
Katıldığınız/Katkıta bulunduğunuz MBM, Sosyal Sorumluluk, Sosyal Aktivite veya başka organizasyonlar "Etkinlik/Pozisyon/Yıl" şeklinde yazılmalıdır.
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google.