NIE! DLA PLASTIKU
Produkty jednokrotnego użytku wykonane z niebiodegradowalnych tworzyw sztucznych (plastiku, który nie ulega rozkładowi) to jedne z grup odpadów najbardziej zagrażających naszemu zdrowiu i środowisku. W ciągu najbliższych lat część z nich ma zostać całkowicie wycofana, a ilość innych ograniczona na rynku europejskim, w tym także w Polsce.

Chcemy przyglądnąć się lokalom gastronomicznym, gdzie produkty wykonane z plastiku są używane bardzo często. Czy uda się pozbyć plastiku? To zależy też od nas – konsumentów. My kształtujemy ofertę lokali gastronomicznych.

Prosimy pomóż! Będąc w restauracji czy kawiarni wypełnij poniższą ankietę. Ankieta jest w pełni anonimowa, używając swojego konta google, nie zostaniesz zidentyfikowany.

Nazwa lokalu, którą trzeba wpisać poniżej, zostanie użyta jedynie do analizy danych i nie będzie widoczna w wynikach badań.

Z góry dziękujemy za wypełnienie ankiety. Więcej o NIE! DLA PLASTIKU znajdziesz na www.niedlaplastiku.pl

Nazwa lokalu *
Your answer
Miejscowość *
Województwo *
Your answer
Typ lokalu *
Rodzaj lokalu *
Jeżeli "na terenie innej uczelni w Krakowie" - to na jakiej ?
Your answer
Napoje są podawane w: *
Required
Do napoju można wziąć: *
Required
W ofercie lokalu znajdują się napoje w opakowaniach: *
Required
Do posiłków można wziąć sztućce: *
Required
Oferta posiłku na wynos: *
Jeśli tak, to pakowana:
Czy w lokalu znajdują się pojemniki na odpady segregowane? *
Jeśli tak, to gdzie są ustawione?
Czy na terenie lokalu znajdują się jakiekolwiek informacje na temat opakowań jednokrotnego użycia z tworzyw sztucznych? *
Jeśli tak, to jakie?
Your answer
Inne obserwacje z wizyty w lokalu (np. na temat zachowania klientów co do wyrzucania odpadów, brania produktów jednorazowego użytku, "nachalności" sprzedających w dołączaniu rurek do napojów, świadomości o obowiązku wycofania plastiku, itp.)
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service