Реєстрація на онлайн тренінг з Ненасильницького спілкування з Евою Рамбалою (17-18 квітня 2021 року)
Дорогі друзі!

Для участі у тренінгу заповніть, будь ласка, реєстраційну форму нижче.

Вартість участі у тренінгу з Ненасильницького спілкування становить 1500 грн.
Щоб зарезервувати за собою місце на тренінгу, необхідно здійснити попередню оплату в повному обсязі. Рахунок для здійснення оплати ми надішлемо Вам після реєстрації.

ОРГАНІЗАЦІЙНА ІНФОРМАЦІЯ:
Дата: 17-18 квітня 2021 року
Час: 10:00-14:00 (технічна перерва з 12:00 до 12:15)
Місце: Zoom
Переклад: українська (синхронний)

Якщо у Вас виникли (або залишились) запитання, Ви можете зв'язатись з нами за телефоном 0503597266 (Ольга) або електронною поштою info@empatia.pro 

З нетерпінням чекаємо на зустріч з Вами!


* Ненасильницьке спілкування (ННС) – метод побудови стосунків між людьми, заснований на чесності, емпатії, доброзичливості, відкритості та шанобливості, який дозволяє врахувати почуття та потреби кожної людини та задовольнити їх. Метод заснований у 6о-х роках американським психологом д-ром Маршаллом Розенбергом і користується заслуженою увагою та популярністю в світі, оскільки прокладає шлях до зцілення та примирення: у близьких і родинних стосунках, відносинах на роботі, у системі охорони здоров’я та соціального забезпечення, у роботі поліції, взаємовідносинах працівників пенітенціарних установ, ув’язнених осіб та військовослужбовців, а також у роботі урядів, шкіл та організацій, які працюють із соціальними змінами.

Nonviolent Communication (abbreviated NVC, also called Compassionate Communication or Collaborative Communication). More about NVC: http://en.wikipedia.org/wiki/Nonviolent_Communication
 
** Ева Рамбала є офіційним тренером Міжнародного центру з Ненасильницького спілкування (CNVC), яка протягом 7 років тісно співпрацювала з Маршаллом Розенбергом, автором методу та багатьох книжок, зокрема, основоположної книги  "Мова життя. Ненасильницьке спілкування". Ева має понад 20 років досвіду роботи тренером з ненасильницького спілкування та ефективних комунікацій, є досвідченим медіатором і фахівцем з примирення й відновлення порозуміння у більш ніж 30 країнах світу. Досвід Еви дуже різноманітний: вона працювала з компаніями, дитячими будинками, школами, в’язницями, лікарнями, духовними закладами тощо.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Ваше ім'я *
По-батькові
Ваше прізвище *
Ваш контактний номер телефону *
Ваша електронна адреса *
Звідки Ви? *
Вкажіть, будь ласка, місто / село, область
Сфера Вашої професійної діяльності *
Сфера / компанія / посада
Як Вас можна знайти в соціальних мережах (посилання у facebook)?
Звідки Ви дізнались про тренінг з Ненасильницького спілкування?
Clear selection
Чи Знайомі Ви з методом Ненасильницького свілкування? *
Чи хотіли б Ви отримувати на e-mail інформацію про наші освітні заходи (проекти, тренінги, інші освітні програми)? Якщо так, то яка тематика Вам цікава?
Clear selection
Даю згоду на обробку персональних даних *
Ваші запитання та побажання організаторам (за бажанням)
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy