2. Forum Filmu Dokumentalnego dla Dzieci
Centrum Kultury Filmowej im. Andrzeja Wajdy - organizator innowacyjnego programu rozwoju filmów dokumentalnych dla dzieci “SKOK w DOK. Laboratorium Pomysłów Dokumentalnych”  oraz festiwal Millennium Docs Against Gravity zapraszają na 2. Forum Filmu Dokumentalnego dla Dzieci:

6 września, godz. 10:00-15:00 Kino Luna

W ramach 2. Forum Filmu Dokumentalnego dla Dzieci zaplanowaliśmy:
- pitching 6 powstałych w ramach programu SKOK w DOK projektów (na koniec forum odbędą się spotkania w formule one-to-one)
- case studies produkcji dokumentalnej dla dzieci w Europie przygotowany wspólnie z IDFA Kids&Docs
debata na temat różnic między filmem dokumentalnym o dzieciach i filmem dokumentalnym dla dzieci (wraz z projekcją filmów)


Wydarzenie jest współfinansowane przez Ambasadę Królestwa Niderlandów w Warszawie. Program SKOK W DOK to wspólna inicjatywa głównego organizatora Centrum Kultury Filmowej im. Andrzeja Wajdy oraz partnerów: Stowarzyszenia Filmowego Dziki Bez, Millennium Docs Against Gravity, Akademii Dokumentalnej, Krajowej Izby Producentów Audiowizualnych.

Kontakt:
Karolina Śmigiel, skokwdok@ckf.waw.pl, tel.: 504163396
Diana Gaik, skokwdok@ckf.waw.pl, tel.: 668160433

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Imię i nazwisko *
Adres e-mail *
Nr telefonu komórkowego *
Czym się zajmujesz? *
Required
Jeśli reprezentujesz jakąś instytucję/organizację, prosimy napisz jaką (nazwa, adres): *
Dane osobowe:
Administratorem danych osobowych Uczestników (w tym wizerunków) Forum jest Stowarzyszenie Filmowe Dziki Bez (Partner), którego siedziba mieści się w Warszawie, przy ulicy Puławskiej 266/315 oraz Centrum Kultury Filmowej im. Andrzeja Wajdy (Organizator), którego siedziba mieści się w Warszawie przy ul. Wrzesińskiej 12/33. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie na zasadach przewidzianych w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).  Z Administratorem danych osobowych można się skontaktować za pośrednictwem adresu email skokwdok@kinowajda.pl. Kontakt z inspektorem ochrony danych CKF możliwy jest za pośrednictwem adresu e-mail daneosobowe@ckf.waw.pl. Dane osobowe uczestników Forum będą przetwarzane: w celu organizacji i przeprowadzenia Forum,  w celach reklamowych oraz promocyjnych projektu Skok w Dok, w celu realizacji zadań statutowych Organizatora i Partnera Forum. Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny, ale jest niezbędne do udziału w Forum. Osobom, których dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do danych, ich poprawiania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych i zgłoszenia sprzeciwu, co do przetwarzania realizowanego na podstawie uzasadnionego interesu. W przypadku przetwarzania danych na podstawie wyrażonej zgody przysługuje prawo do jej cofnięcia w dowolnym momencie i bez podania przyczyny, z zastrzeżeniem zgodności przetwarzania z prawem przed wycofaniem zgody. Osoby, których dane dotyczą posiadają również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeśli uznają, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO lub inne przepisy określające sposób przetwarzania danych osobowych.
*
Wizerunek
Organizator i Partner utrwala przebieg Forum dla celów dokumentacji i promocji/reklamy projektu Skok w Dok oraz innych przedsięwzięć Organizatora, a także Partnerów. Wizerunek osób uczestniczących w Forum może zostać utrwalony, a następnie rozpowszechniany dla celów dokumentacyjnych, sprawozdawczych, reklamowych oraz promocyjnych, na co Uczestnicy wyrażają zgodę. Organizator lub Partnerzy mogą korzystać z takiego nagrania lub jego fragmentu, w tym przedstawiającego wizerunki uczestników bez ograniczeń czasowych i terytorialnych, bez konieczności zapłaty wynagrodzenia za korzystanie z wizerunku, na wszelkich polach eksploatacji, w tym na polach eksploatacji określonych w art. 50 ustawy o prawie autorskich i prawach pokrewnych, w szczególności poprzez jego utrwalanie, zwielokrotnianie, obrót oraz rozpowszechnianie.
*
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy