Zgłoszenie do BiurkoZaMiastem.pl
Dziękujemy za zainteresowanie! Jesteśmy zawsze otwarci na nowe współprace. Bezustannie szukamy nowych i obiektów, które możemy polecać na naszym portalu jako miejsca oferujące komfortowe warunki do produktywnej pracy zdalnej, ale także do wyjątkowego odpoczynku po niej.
Prosimy o wypełnienie formularza. Jeśli Państwa zgłoszenie spełni nasze podstawowe kryteria, skontaktujemy się w ciągu maksymalnie tygodnia.
Dzięki i do usłyszenia!
Email address *
Prosimy o podanie numer telefonu, pod którym możemy się z Państwem skontaktować *
Jak się nazywa Państwa obiekt?
Prosimy o wpisanie poniżej adresu strony www (np. do airbnb lub innych platform) na której znajdują się zdjęcia obiektu.
Gdzie jest położony? (region, otoczenie)
Prosimy opisać szczegółowo jakie warunki do pracy zdalnej Państwo oferują. Interesują nas przede wszystkim: prędkość Internetu i sposób jego dostarczenia (np. satelitarny, światłowód), oraz miejsce do pracy (biurko? krzesło biurowe? Jaka jest ich liczba? Może monitor zewnętrzny do wypożyczenia?)
Prosimy o ogólny opis Państwa miejsca (warunki noclegowe, wyżywienia, liczba osób, co można robić w okolicy itp) lub link do portalu / strony, na której taki opis Państwa miejsca jest dostępny (chętnie ze zdjęciami!!)
Czy coś jeszcze powinniśmy wiedzieć? Na przykład jak duże mają Państwo obłożenie? Czy istnieje możliwość wynajmu długoterminowego np. na 2-3 tygodnie lub dłużej? Jak wygląda kwestia sprzątania? Proszę wpisać wszelkie dodatkowe uwagi lub informacje w polu poniżej.
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych: *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of worldisyouroffice.com. Report Abuse