Video WARM UP & COOL DOWN
***UPOZORNENIE*** Z technických dôvodov posielame video LEN NA GOOGLE ÚČET (gmail  adresu :)
Email *
OBSAH VIDEA
Naše viac ako 15 minútové video je vo forme prezentácie, v ktorej sa dozviete všetky potrebné informácie ohľadom warm up -u a cool down -u. Nájdete tam presný návod ako postupovať v tréningovej rutine, aké sú jednotlivé fázy rozcvičky a tiež prezradíme všetky jej benefity a význam v prevencii úrazov.
Prezentácia obsahuje ž samostatných videí s detailným popisom. Jednochucho povedané, dozviete sa presne ČO, AKO a PREČO robiť! :)

Tieto poznatky budete využívať po celý život Vášho psa, bez ohľadu na to, či športujete na súťažnej úrovni alebo len pre zábavu.
Buďte profíci a doprajte Vášmu štvornohému športovcovi tú najlepšiu starostlivosť! :)
INŠTRUKCIE K PLATBE
Platbu prosíme uhradiť na IBAN SK25 1100 000 0029 4805 1602
cena: 22 Eur

Do poznámky prosím napíšte vaše meno + video

Po pripísaní platby na náš účet Vám zašleme video WARM UP/COOL DOWN na email, ktorý ste zadali. Prosím skontrolujte si ešte raz mailovú adresu, aby nedošlo k nedorozumeniu.
 

Vyplnená prihláška Vám po odoslaní príde naspäť na Váš mail, IBAN aj ostatné informácie tak budete mať k dispozícii.
Vaše celé meno (aby sme vedeli identifikovať platbu) *
Váš pes - plemeno, vek, aktivity akým sa venujete (dobrovoľná odpoveď, len pre zaujímavosť a štatistiku :))
Ak si želáte vystaviť faktúru, napíšte sem prosím Vaše fakturačné údaje (fyzická osoba - meno, priezvisko, adresa, Právnická osoba/firma - názov, sídlo firmy, ICO, DIC)
Som si vedomý, že nemám oprávnenie akýmkoľvek spôsobom šíriť ďalej toto dielo (video), keďže nemám súhlas autora podľa §19 ods. 2 zákona č.185/2015 Z.z. Prehlasujem, že rovnako nebudem ďalej šíriť ani email s poskytnutým odkazom na túto prezentáciu ďalším osobám. *
Súhlasím so spracovaním osobných údajov v zmysle  §13 ods. 1 písm. a) zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a čl. 6 ods. 1 písm. a) nariadenia Európskeho parlamentu a Rady EÚ 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb. (všetky informácie ohľadom GDPR sú uvedené na stránke www.dogfit.sk) *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy