Sekrety pełnej sakiewki - warsztaty finansowe dla młodych
Warsztaty o zarządzaniu finansami dla młodych od 15-24 r.ż.

Edukacja Finansowa CROWN to działalność edukacyjna skierowana do każdego, prowadzona w oparciu o chrześcijańskie wartości, mająca na celu pomoc w zarządzaniu finansami. Obejmuje ona edukację w zakresie wychodzenia z długów, kształtowania nawyków w planowaniu wydatków i podejściu do budżetu rodzinnego, jak również do oszczędzania i wydawania pieniędzy.

Całość to 3 dwugodzinne warsztaty oraz ciekawe "zadania domowe". Warsztaty stanowią całość, więc warto być na wszystkich!

TERMINY: 17.09, 1.10, 15.10 (wtorki) od godz. 17-19. Każdy warsztat trwa 2 godziny (przewidujemy 1 przerwę na picie i poczęstunek)
DLA KOGO: Młodzi w wieku 15-24 r.ż.
MIEJSCE: Poznań, dokładne miejsce podamy wkrótce
KOSZT UDZIAŁU: 0zł
PROWADZĄCY: Wojciech Nowicki - Zaangażowany w Edukację Finansową Crown niemal od początku jej istnienia w Polsce, w 2009 ukończył kurs liderów Crown, a w maju 2010 uzyskał certyfikat mówcy a od 2018 roku pełni rolę prezesa Fundacji Crown. Współautor książki Uzdrowienie finansów, jak z Bożą pomocą wyjść z długów. Członek Wspólnoty Genezaret. Zaangażowany w Radzie Ekonomicznej Parafii pw. Wszystkich Świętych w Tarnowie Podgórnym. Zawodowo jest trenerem biznesu – wspiera liderów w podnoszeniu efektywności własnej i podwładnych, pomaga w rozwoju zaangażowania i odpowiedzialności ludzi na wszystkich szczeblach organizacji. Konsultant Kompasu Kariery. Członek Zarządu Tarnowskiego Stowarzyszenia Przedsiębiorców.

Po zapisaniu się otrzymasz od nas potwierdzenie czy zostałeś / zostałaś przyjęta na listę.
Email address *
Imię i nazwisko *
Your answer
Telefon *
Your answer
Wiek *
Your answer
Jakie są Twoje oczekiwania co do warsztatów?
Your answer
Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego wizerunku na zdjęciach oraz materiałach filmowych, które powstaną po warsztatach na stronie odzyskani.pl oraz w social media Fundacji Odzyskani. *
Formułka RODO: Fundacja Odzyskani oświadcza, że przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego zapoznał się z treścią klauzuli informacyjnej dla uczestników zajęć prowadzonych przez Fundację. (dotyczącej Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych 2016/679 - RODO) i jest świadomy, że informacje stanowiące jego dane osobowe będą wykorzystywane przez Fundację w związku z istniejącymi wymogami ustawowymi, celem prawidłowego (zgodnego z prawem) wykonania czynności podejmowanych na jego życzenie.Klauzula informacyjna Fundacji Odzyskani1. Fundacja Odzyskani otrzymała od Pana informacje stanowiące dane osobowe. Będzie z nich korzystała wyłącznie do celów związanych z realizacją czynności podejmowanych na Pana życzenie. Będzie ich również używała w ramach wykonywania obowiązków wynikających z odrębnych przepisów związanych z tymi czynnościami.2. Fundacja będzie przekazywała Pana dane osobowe organom publicznym w zakresie realizacji obowiązków prawnych.3. Informacje stanowiące Pana dane osobowe są wykorzystywane przez Fundację w związku z istniejącymi wymogami ustawowymi. Oznacza to, że ma Pan obowiązek podania danych osobowych niezbędnych do prawidłowego (zgodnego z prawem) wykonania przez nią czynności. Odmowa przekazania tych informacji uniemożliwia Fundacji przeprowadzenie podejmowanych czynności. 4. Zgodnie z obowiązującym prawem ma Pan możliwość dostępu do informacji stanowiących Pana dane osobowe. 5. Jeżeli będzie miał Pan pytania lub wątpliwości związane z działaniami Fundacji, które dotyczą informacji będących Pana danymi osobowymi, może Pan przesłać je na adres poczty elektronicznej: kontakt@odzyskani.pl6. Jeżeli będzie Pan miał zastrzeżenia związane z działaniami Fundacji, które dotyczyć będą informacji będących Pana danymi osobowymi, może Pan zwrócić się ze skargą do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Fundacja Odzyskani. Report Abuse