Přihlášení firmy do programu Business Gate Academy
Vážení budoucí zadavatelé,

velice nás těší Váš zájem o účast v programu Business Gate Academy. Prvním krokem pro to, abychom mohli společně spolupracovat, je vyplnění tohoto formuláře, díky kterému o Vás získáme základní přehled.

Naše poslání
Naším posláním je rozvíjet kompetence studentů pomocí zkušeností a sebeřízení. Práce na reálných zadáních přináší získaným zkušenostem hloubku a studenti jsou mnohem více zapáleni pro věc, než v klasické teoretické výuce. Toto pak přináší mnohem lepší výsledky.

Realizační tým - Team leader - Zadavatel
- Realizační tým se stará o celkový chod programu. (Administrátorky programu).
- Team leader řídí Váš projekt, a snaží se dosáhnout co nejlepších výsledků. Jedná se o zkušené studenty, kteří program Academy již absolvovali. Team leader si sestavuje tým, který se skládá z dalších 4 studentů Obchodně podnikatelské fakulty v Karviné.
- Zadavatelé jsou firmy a podnikatelé, kteří mají určitý problém, který jim může studentský tým vyřešit a zároveň získat onu hlubokou zkušenost.

Fungování Academy
Studentský tým vedený zkušenějším team leaderem (také student) během akademického semestru pracuje na předem vybraném zadání, které společně formulují zadavatelé a realizační tým. V zadání je jasně definovaný cíl, kterého studentský tým má dosáhnout.

Volba strategie, jak se k cíli dostat je v rukou studentského týmu. Jestli tým směřuje správným směrem je konzultováno s mentory z řad akademiků a praktiků.

Na konci běhu Academy tým svou práci prezentuje zadavateli, který posoudí, zda pro něj má odvedená práce hodnotu či nikoliv. Budou-li nápady pro zadavatele smysluplné, je možnost s týmem navázat na následnou realizaci zadání, či odprodej řešení. Vše je ovšem na domluvě. Celá spolupráce je zaštítěna Obchodně podnikatelskou fakultou v Karviné.

Termíny:
V kalendářním roce běží dva běhy, které trvají přes akademické semestry (září - leden a únor - červen). Pro zapojení se do jednoho z běhů je potřeba se přihlásit s dostatečným předstihem.
V případě prvního semestru je deadline 1. srpna a v případě druhého semestru se jedná o 1. ledna. Formulář můžete vyplnit kdykoliv v průběhu roku.

Po vyplnění formuláře Vás kontaktuje administrátorka Business Gate Academy, Dana Chlupová.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Titul, jméno a příjmení zodpovědné osoby *
Název firmy *
IČ Vaší firmy *
Jak dlouho realizujete Vaši činnost? (Jak dlouho podnikáte v oboru?) *
Webové stránky
E-mail *
Telefon *
Jaké je poslání Vaší firmy? *
Proč se chcete zapojit do programu Business Gate Academy? *
S jakým problémem Vám mohou naši studenti pomoct? (Zadání) *
Pokud máte jakoukoli otázku,  klidně se nám rozepište.
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy