Táborový objednávkový formulář 2019
Děkujeme za zájem o táborový balíček, který jsme pro vás i letos připravili. Vybrali jsme hry, které skvěle pomůžou s programem nejen během deštivých dní a báječně se hodí pro malé i velké hráče, jednotlivce i skupiny a zajistí hodiny zábavy.

Finální údaje vyplňte prosím pečlivě, pozdější změny údajů jsou komplikované. I pokud jste se projektu zúčastnili i v předchozích letech, prosíme o vyplnění údajů, abychom je mohli zkontrolovat v našem systému.

Uvádějte přesnou adresu doručení i telefonní číslo, kurýr vás bude před doručením zboží kontaktovat. GLS doručuje během dne. Pokud se vám kurýr nedovolá a na místě doručení nikdo nebude, balík se nám zbytečně vrátí zpět na sklad. V takovém případě můžete zažádat o opětovné zaslání balíku, budeme vám ale již účtovat 200 Kč na poštovném (na poštovné vám přijde faktura odděleně).

V případě, že máte současně zájem o doobjednání her nad rámec táborového balíčku, jsou pro vás platné velkoobchodní ceny vč. DPH, poštovné nehradíte.
 
V případě obtíží s vyplněním dotazníku, nás neváhejte kontaktovat na emailu tabory@mindok.cz, případně nás kontaktujte na telefonních číslech 272 656 610 nebo 737 279 588.
Email address *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of MINDOK S.R.O.. Report Abuse