Projekta «Nevalstiskā sektora sadarbības stiprināšana Ķekavas novadā” noslēguma pasākums “Biedrību un iedzīvotāju kopienu ideju domnīca”
Aizpildot un iesniedzot šo anketu, jūs piesakāt savu dalību projekta «Nevalstiskā sektora sadarbības stiprināšana Ķekavas novadā” noslēguma pasākumam “Biedrību un iedzīvotāju kopienu ideju domnīca” kas norisināsies atpūtas vietā “Valmoniras”, Zilgas, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, 17. oktobrī plkst. 14.30.

Ņemot vērā to, ka projekta noslēguma pasākums sekos vienas dienas pagalma restorānu pasākumam Plakanciema/ Mellupu apkārtnē, kā arī to, ka esam ieplānojuši pasākumu sestdienā, vēlamies parūpēties, lai jūs varētu pilnvērtīgi piedalīties projekta pasākumā, savukārt bērni (ja tiek ņemti līdz) aktīvi atpūsties. Tāpēc anketā tiek uzdots jautājums, vai uz projekta noslēguma pasākumu ieradīsieties kopā ar bērniem, kā arī jautāts par vecumu, lai varam saplānot aktivitātes.

Jūs piekrītat, ka anketā norādītie dati tiks apstrādāti un uzkrāti pasākumu organizēšanai projekta ietvaros. Informējam, ka pasākums notiks ievērojot epidemioloģiskās drošības prasības.

Pasākuma laikā var tikt veikta fotogrāfēšana un filmēšana.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Norādiet savu vārdu un uzvārdu *
Norādiet savu epasta adresi *
Norādiet, kādu organizāciju vai kopienu pārstāvat  (biedrība/ iedzīvotāju kopiena/ cits) *
Vai jums līdzi būs bērni? *
Ja iepriekš atbildējāt ar "Jā", tad lūdzu norādiet cik un kāda vecuma.
Apliecinājums *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy