Neformālās izglītības apmācības jauniešiem un jauniešiem ar redzes traucējumiem "Daudzveido savu rītdienu"
2014. gada 14.-16.novembrī, viesu namā „Turbas”, Tīnūžu pagastā, Ikšķiles novadā.
Pieteikšanās līdz 2014. gada 4. novembrim, aizpildot anketu! rezultāti tiks paziņoti visiem personīgi līdz 2014. gada 6. novembrim)

Atcerieties - šajā pieteikuma anketā nav "pareizo" vai "nepareizo" atbilžu. Mums svarīgas ir tieši Jūsu domas un atbildes!

Ja rodas jautājumi vai nepieciešama papildus informācija, lūdzu, rakstiet vai zvaniet – Laura Riekstiņa, Kurzemes reģiona apmācību koordinatorei, tālr.: 22046231 / laura.riekstina@redcross.lv

Apmācības notiks pilnas 3 dienas! Piesakoties apmācībām, Jūs apstipriniet, ka varēsiet piedalīties apmācībās visas dienas. Apmācības ir BEZ MAKSAS! Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra ar Latvijas un Šveices sadarbības programmas atbalstu sedz uzturēšanās, ēdināšanas un apmācību izdevumus. Ceļa izdevumi uz apmācību norises vietu viesu namu „Ventaskrasti” (http://www.ventaskrasti.lv/kontakti.html) gan jāsedz Jums pašiem.
Vārds *
Uzvārds *
Uzvārds *
E-pasts *
Kontakttālrunis *
Kontakttālrunis ārkārtas situācijā *
Pārstāvētā organizācija/Novads *
Kādēļ vēlaties piedalīties apmācībās? *
Jaunietim ar redzes traucējumiem, lūgums norādīt:
Clear selection
Jaunietim ar redzes traucējumiem, lūgums norādīt:
Clear selection
Īpašas prasības (veselības aprūpe, veģetārs ēdiens u.tml., ja nelietojiet kādus produktus, lūdzu, norādiet, kurus):
Apmācībām esmu pieteicies kopā ar:
Apliecinu, ka apmācībās piedalīšos visas dienas *
Apmācības organizē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra sadarbībā ar biedrības „Latvijas Sarkanais Krusts” struktūrrvienību "Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne (JSPA reģionālais sadarbības partneris Vidzemes, Zemgales un Kurzemes reģionos) Latvijas un Šveices sadarbības programmas „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” ietvaros. Vairāk informācijas par Latvijas un Šveices sadarbības programmu „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” meklējiet mājas lapā: www.jaunatne.gov.lv Latvijas – Šveices sadarbības programmu „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” finansē Šveices Konfederācija no Latvijas un Šveices sadarbības programmas līdzekļiem paplašinātajai Eiropas Savienībai.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy