Vaše osobní hodnoty
Nahlédněte pod pokličku a poznejte své OSOBNÍ HODNOTY! Perspektivu vám poskytne model britského psychologa R. Barretta. Vyplňte prosím sebehodnotící "dotazník" a získáte ZDARMA zpětnou ZPRÁVU (v češtině), s popisem modelu, spolu s vyhodnocením a "profilem osobních hodnot". K tomu navíc tipy k zamyšlení a vlastnímu rozvoj.

Za několik minut zamyšlení o 10 AKTUÁLNÍCH HODNOTÁCH ve vašem životě to jistě stojí. Tak s chutí do toho!

Email address *
Vaše jméno (bude uvedeno ve zpětné zprávě) *
Your answer
Zaškrtněte PŘESNĚ 10 POLOŽEK, které popisují chování a nejlépe vystihující to, kým opravdu jste (ne kým byste chtěli být). Pro volbu 10 položek je k dispozici výběr 66 hodnot z následujícího seznamu. Nespěchejte, na pořadí "zaškrtávání" nezáleží.
Zpětná zpráva
Děkuji vám za vyplnění. Na vámi zadaný e-mail zhruba do 24 hodin obdržíte zpětnou zprávu (pdf) s vyhodnocením, tipy a komentářem. Více najdete také na stránce https://www.liborfriedel.cz/test-osobnich-hodnot-2.

Máte-li chuť pokračovat ve vhledu a sebepoznání, zkuste zdarma ještě TEST svých SILNÝCH STRÁNEK (cca. 15-20 minut)! Více na http://liborfriedel.pro.viasurvey.org nebo https://www.liborfriedel.cz/silne-stranky-values-in-action.


Libor Friedel
blog@liborfriedel.cz
https://www.liborfriedel.cz


Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů (https://www.liborfriedel.cz/gdpr)!
Zdroj: Barrett Values Center

A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service