Starter West Coast Swing - jesień 2019
DATA:  16-17.11.2019
GDZIE: Studio Tańca Skalski Dance School przy ul. Tatarskiej 5 w Krakowie
Kontakt: Tel. 507 374 555, mail: biuro@skalskidance.pl
CENA: 120zł za osobę

PŁATNOŚĆ:
Gotówka w recepcji szkoły (ul. Tatarska 5) lub przelew na konto bankowe (numer konta wyślemy w mailu z akceptacją zgłoszenia).

Na warsztatach NIE działają karty rabatowe takie jak Multisport!
Jeśli ktoś zrezygnuje z warsztatów do dnia 12.11.2019 (wtorek) możliwy jest zwrot wpłaty za zajęcia. Po tym terminie zwroty nie obowiązują - można ewentualnie znaleźć kogoś na swoje miejsce.

REJESTRACJA W PARZE LUB SOLO
Pierwszeństwo przyjęcia mają osoby zarejestrowane w parach. Żeby skutecznie zarejestrować się w parze obie osoby muszą wypełnić formularz rejestracyjny w jednym dniu. W innym wypadku będziecie traktowani jak soliści.

UWAGA!
O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń, nie wpłat.
Po rejestracji poczekaj na maila z potwierdzeniem miejsca na warsztatach - od tego momentu wpłać pełną kwotę w ciągu 5 dni żeby potwierdzić, że zjawisz się na warsztatach oraz tym samym zagwarantować sobie miejsce. W przypadku braku terminowej wpłaty nie gwarantujemy miejsca na warsztatach - Twoje miejsce może zająć wtedy osoba z listy rezerwowej.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Imię *
Nazwisko *
Nr telefonu *
Zgłaszam się: *
Jeśli zgłaszasz się w parze - podaj z kim ;)
Twoja para także musi wypełnić ten formularz :)
Uwagi
Zgoda na przetwarzania danych osobowych przez Skalski Dance School
Wysyłając zgłoszenie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 o ochronie danych osobowych. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania (żądanie zaprzestania przetwarzania danych prosimy przesyłać drogą mailową na adres biuro@skalskidance.pl). Administratorem danych osobowych jest Skalski Dance School, Tatarska 5, Kraków.
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Skalski Dance School. Report Abuse