SLOT w prezencie

Podaruj komuś bilet na Slot Art Festival 7- 11 lipca 2015


Do 24 grudnia do godziny 14.00 możesz wypełnić poniższy krótki formularz, jeśli w prezencie świątecznym chcesz podarować komuś bilet na Slot Art Festival 2015.

W krótkim czasie od jego wypełnienia prześlemy na Twój adres email imienny bilet na SAF 2015 (w formie do wydrukowania) oraz informację o płatności.

Unikatowy bilet będzie zawierał Imię i Nazwisko osoby oraz kod promocyjny, i będzie uznany za ważny, jeśli do 10 stycznia 2015 zostanie opłacony w kwocie 140 złotych/osobę * zgodnie z informacją podaną w przesłanym do Ciebie mailu dotyczącym płatności.

*Bilety dla dzieci** · do 6 lat za darmo · 6-12 lat za pół ceny · od 12 lat pełna cena

** datą graniczną przy obliczaniu wieku jest dzień 7 lipca 2015 roku. Osoby, które do 7 lipca 2015 nie rozpoczęły 6 roku życia uczestniczą w festiwalu bezpłatnie, osoby które nie rozpoczęły 12 roku życia, płacą połowę ceny biletu.


Nie jesteś pewien czy osoba której chcesz podarować bilet nie zaplanowała już początku wakacji? Nie ryzykujesz, możesz chwile wstrzymać się z płatnością i poczekać na reakcję obdarowanego :) Bilet będzie ważny, jeśli pieniądze zostaną wpłacone w terminie do 10 stycznia 2015.

  Captionless Image
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question

  Przesłanie formularza oznacza zapoznanie się i akceptacje zasad zakupu biletu w formie " SLOT w prezencie"

  1. Zakupiony bilet jest Imienny, osoba dla której kupiony jest bilet będzie poproszona przy rejestracji o okazanie dowodu tożsamości potwierdzającego dane podane w formularzu. 2. Bilet uznaje się za ważny po wpłaceniu kwoty, zgodnej z informacja o płatności przesłanej na podany w formularzu adres email, w terminie nie późniejszym niż 10 stycznia 2015. Osoba kupująca bilet otrzyma od organizatora mailowe potwierdzenie wpływu kwoty. 3. Kwota za zakupiony bilet nie podlega zwrotowi ani zamianie. W wypadku rezygnacji z uczestnictwa w festiwalu lub niewykorzystania zakupionego imiennego karnetu organizator nie jest zobowiązany do zwrotu wpłaconej kwoty. 4. Organizator nie jest zobowiązany do żadnej rekompensaty lub odszkodowania w przypadku odwołania imprezy poza zwrotem sumy, na jaką opiewa bilet. 5. Bilet na powyższych zasadach można zakupić do 24 grudnia 2015 roku do godziny 14.00. W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt mailowy przedplaty@slot.art.pl lub telefoniczny 600 097 092