Реєстрація на практичну навчальну програму по розробці бізнес-планів для залучення фінансування та конкурс бізнес-проєктів в агропродовольчій індустрії з грантами «Агрокебети.Рости своє»

Освітній проєкт «Агрокебети», асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ) та благодійний фонд «МХП-Громаді» ініціювали нову можливість підтримки та розвитку підприємництва в агросекторі України та суміжних галузях. 

Проєкт реалізується за підтримки компаній: HORSCH, International Finance Corporation (IFC), Raiffeisen Bank, ІМК та МХП.

Тривалість проєкту: травень-жовтень 2024

Додай до своєї ідеї кебети та фінансування!💡

* Персональні дані, які ви добровільно заповнюєте в даній формі, збираються, обробляються та зберігаються (впродовж терміну імплементації проєкту) командою організаторів Проєкту лише з метою забезпечення участі в цьому проєкті всіх учасників, які добровільно надають свою заявку на розгляд. Відносини, що виникають у зв'язку з реалізацією мети Проєкту стосуються  маркетингових, рекламних, податкових відносин, відносин у сфері бухгалтерського обліку між учасником та організатором/партнерами. Такі відносини не є комерційними та мають на меті реалізацію соціальної складової Проєкту.

**  Організатори та партнери Проєкту залишають за собою право не пояснювати та не коментувати причини відмови заявникам за результатами відбору учасників Проєкту.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Ваше ім’я та прізвище:
*
Ваш вік:
*
Електронна пошта:
*
Номер телефону:
*
В яку категорію учасників ви відносите себе:
*
Назва та опис Вашої бізнес-ідеї або бізнесу:
*
Посилання на сайт/соціальні мережі Вашої бізнес-ідеї або бізнесу (за наявності):
Яка у Вас сфера / галузь бізнес-ідеї або бізнесу?
*
Локація (область, район) реалізації бізнес-ідеї або вже діючого бізнесу:
*
Яка тема з навчальної програми «Агрокебети.Рости своє» Вас цікавить найбільше?
*
Required
Ваші коментарі та побажання організаторам проєкту 💡
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of UCAB. Report Abuse