[Climate] Open Data Expo 2.0.2.0 - registrace pro vystavující
Open Data Expo je tak trochu jiný avšak jednoznačně největší a nejdůležitější veletrh&konference otevřených dat v Česku.

Publikujete otevřená data, využíváte je v praxi anebo se jednoduše zajímáte o všechno spojené s otevřeným vládnutím, digitální veřejnou správou a civic technologies? Nabízíme možnost aktivní účasti formou 45s elevator pitch a místa pro vystavení svých aktivit v rámci Expa.

Letošní ročník věnujeme aktuálnímu tématu: klimatické krizi.

Naším cílem je podpořit technologický, ale i společenský rozvoj v oblasti ochrany životního prostředí a klimatu a upozornit na důležitost a využití (otevřených) dat právě při ochraně životního prostředí.

V případě vyplnění registračního formuláře, budete kontaktování s konkrétní nabídkou na Vámi uvedený kontakt.


--
[ENG]

The Open Data Expo is a bit different but by far the biggest and most important open data fair&conference in the Czech Republic.

Do you publish open data, use it in practice, or are you simply interested in everything related to open governance, digital governance and civic tech? We offer the possibility of active participation in the form of a 45s elevator pitch and a place to exhibit your activities at the Expo.

This year we focus on the current topic: the climate crisis.

Our aim is to support technological as well as social development in the field of environmental and climate protection and to draw attention to the importance and use of (open) data in environmental protection.

If you fill in the registration form, you will be contacted with a specific offer to your contact.
Jméno / Name *
Your answer
Příjmení / Surname *
Your answer
Společnost / Company *
Your answer
Oblast zájmu / Field of interest *
Your answer
Co chci vystavovat / What I want to exhibit *
Your answer
Kontakt / Contact *
Your answer
Prosím zaškrtněte tento box a dovolte nám uložit vaše kontaktní údaje pro potřeby Nadace OSF. Informace nebudou zveřejněny ani sdíleny se třetími stranami / Please check this box and let us save your contact details for needs of the Open Society Fund Prague. Information will not be published or shared with third parties. *
Souhlasím se sdílením mého jména, příjmení, společnosti a kontaktního e-mailu s ostatními registrovanými účastníky*cemi / I agree to share my first name, last name, company and contact e-mail with other registered participants *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Nadace OSF. Report Abuse