Zgłoszenie na rekolekcje ignacjańskie 2019
Cieszy nas, że chcesz z nami przeżyć rekolekcje. Odbędą się one w Pobiedziskiej pod Poznaniem (ul. Klasztorna 12, 62- 010 Pobiedziska). A teraz prosimy Cię o wypełnienie tego formularza (jest to niezbędne do wzięcia udziału
w rekolekcjach).

Wypełnienie niniejszego formularza stanowi jednocześnie wyrażenie zgody na przetwarzanie wskazanych w nim danych osobowych przez Parafię Świętego Krzyża w Gdańsku, ul. Mickiewicza 11, 80 - 425 Gdańsk, a także przez Parafię Św. Andrzeja Boboli w Warszawie, ul. Rakowiecka 61, 02-532 Warszawa na cele związane z organizacją rekolekcji ignacjańskich organizowanych w Pobiedziskach, w tym w szczególności na cele związane z organizacją przejazdów, noclegów, a także organizacją kierownictwa duchowego. Jednocześnie informujemy, że w celu organizacji kierownictwa duchowego konieczne będzie okazanie przekazanych w niniejszym formularzu danych kierownikom duchowym.

UWAGA! O przyjęciu na rekolekcje decyduje Duszpasterz, ten formularz jest wyłącznie zgłoszeniem i nie gwarantuje udziału w rekolekcjach.

Email address *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Duszpasterstwo Akademickie DĄB. Report Abuse - Terms of Service