“Bezpieczeństwo w miejscu pracy w dobie pandemii COVID-19”
Ankieta nr 2 z projektu badawczego pt.: "Pracownik medyczny w warunkach kryzysu epidemicznego - ocena bezpieczeństwa zdrowotnego, zawodowego, ekonomicznego i prawnego”
Szanowna/-y Uczestniczko/Uczestniku Badania
Zapraszamy do wypełnienia dobrowolnie i anonimowo poniższej ankiety. Nie potrwa to dłużej niż 10 minut.
UWAGA!
Prosimy pracowników służby zdrowia o wypełnienie niniejszej ankiety w celu oceny warunków codziennej pracy, poczucia bezpieczeństwa oraz kondycji zdrowotnej po kilku miesiącach funkcjonowania zawodowego w pandemii.
Ankieta jest częścią projektu badawczego prowadzonego w ramach działań Instytutu Fundacji Thorax - Think Tank - niezależnego komitetu doradczego na rzecz opieki zdrowotnej i zdrowia publicznego powołanego w związku z realizacją zadania publicznego.
Zapraszamy wszystkich pracowników służby zdrowia bez względu na wykształcenie, doświadczenie zawodowe, stanowisko, miejsce i rodzaj wykonywanej pracy do odpowiedzi na pytania i wyrażenia swojej opinii.
W oparciu o wyniki wszystkich 10 ankiet, zostanie opracowany kompleksowy raport na temat sytuacji zdrowotnej, ekonomicznej, prawnej i zawodowej pracowników służby zdrowia w dobie pandemii COVID-19. Raport zostanie udostępniony w grudniu 2021 roku organom nadzorującym placówki medyczne, środowiskom akademickim i opinii publicznej na stronie naszego portalu oraz poprzez newsletter Instytutu Fundacji Thorax.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy