naturalne warsztaty dla dzieci i rodziców
Starożytna mądrość mówi, że esencja życia jest ujęta w 4 żywiołach. Ziemia, woda, ogień, powietrze są zarówno częścią otaczającej nas przyrody, jak i doskonałą metaforą pozwalającą uchwycić różnorodność i dynamikę ludzkiej psychiki.

Idąc za tą naturalną, intuicyjną mądrością Fundacja Uwolniona Edukacja Rozkwitalnia zaprasza Was rodziców i Wasze dzieci do wspólnej podróży poprzez 4 żywioły – rozumianych jako aspekty zewnętrznego i wewnętrznego świata.

Zaczynamy wspólnym kręgiem dla wszystkich uczestników, a następnie prowadzimy równoległe warsztaty dla dwóch grup: dorosłych i dzieci. Najmłodsi poznają dany żywioł poprzez swoje zmysły, bycie w lesie i odkrywanie go.

Rodzice zostaną zaproszeni na warsztaty dla dorosłych - dostaną bezpieczną przestrzeń na dzielenie się tym co dla nich aktualnie żywe i ważne w rodzicielstwie, na odkrywanie swoich potrzeb i upragnioną chwilę relaksu w naturze. Dzieci i dorośli będą blisko siebie, jednocześnie każda z grup będzie się realizować w adekwatny do swoich potrzeb sposób.

Możecie zapisać się tylko na jeden wybrany warsztat (np. tylko zajęcia dla dzieci) albo na oba na raz (Twoje dziecko jest zaopiekowane w lesie, a ty bierzesz udział w warsztatach dla dorosłych).

Warsztaty realizujemy z wyczuciem do warunków pogodowych –  mały deszcz, błoto będą tylko dodatkową atrakcją dla dzieci, w razie większego deszczu schronimy się w przestronnej leśnej wiacie. Pamiętajcie jednak o adekwatnych ubraniach i przekąskach.

9.10 ŻYWIOŁ: OGIEŃ
16.10 ŻYWIOŁ: POWIETRZE
23.10 ŻYWIOŁ: WODA (spotkanie na moście jezioro Długie)

GODZINY: 10:00-13:00

MIEJSCE: punkt zbiórki - OSW Jagiellońska 59

KOSZTY:  45 zł uczestnik,

WIEK DZIECI: na warsztaty zapraszamy dzieci w wieku od 3 do 10 lat,

PROWADZĄCY: Jolanta Pulwert, Michał Kaźmierczak,

Więcej o Fundacji Rozkwitalnia i naszych działaniach: rozkwitalnia.org


Ilość miejsc: maksymalnie 15 dzieci + rodziców,

Kontakt:
Tel. 664 725 074 Justyna Płatek
fue.rozkwitalnia@gmail.com
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Imię i nazwisko osoby dorosłej: *
Numer telefonu: *
Imię dziecka:
Wiek dziecka:
Czy w warsztatach będzie brać udział więcej niż jedno dziecko (jeśli tak prosimy o podanie imienia i wieku):
Będę uczestniczyć w warsztatach: *
Required
Będziemy uczestniczyć w: *
Zgoda na przetwarzanie danych i wykorzystanie wizerunku
Zgłaszający wyrażą zgodę na przetwarzanie, uaktualnianie i udostępnianie swoich danych osobowych oraz danych osobowych uczestnika niezbędnych do realizacji spotkania oraz do wysyłania newslettera z informacjami o zajęciach organizowanych lub współorganizowanych przez Fundację Uwolniona Edukacja ROZKWITALNIA. Dane będą przetwarzane do końca okresu, w którym odbywają się spotkanie lub do czasu usunięcia przez Państwa zgody. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz usunięcia. Informujemy, że Państwa dane nie będą profilowane, ani przekazywane podmiotom trzecim.W trakcie zajęć zastrzegamy sobie prawo do robienia zdjęć, wyłącznie na nasz użytek. Zgłaszający wyraża zgodę na wykorzystanie zdjęć zrobionych podczas spotkania w kanałach informacyjnych i materiałach promocyjnych Fundacji Uwolniona Edukacja ROZKWITALNIA.
Wyrażam zgodę *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy