Apklausa 1-4 kl. mokinių tėvams: ugdymas mokykloje nuo 2021 m. sausio 4 d.
Gerb. Tėveliai,
vadovaujantis Vyriausybės ir Šiaulių miesto savivaldybės administracijos sprendimu (https://drive.google.com/file/d/1sDSgoFhwg6Cux7x4-2CQzdd8jg0bLy2w/view?usp=sharing), nuo 2021 m. sausio 4 d. 1-4 kl. mokiniams ugdymas vyks nuotoliniu būdu.
Tačiau suprantant sudėtingą situaciją dėl dirbančių tėvų, kurie stoja į priešakines gretas kovojančių su COVID-19 virusu, paliekama galimybė IŠIMTINAIS ATVEJAIS pradinukus atvesti į mokyklą (kokiomis sąlygomis – žr. bendrinamo dokumento 1.11. punkto naują redakciją).
Atsižvelgiant į šias aplinkybes, prašome visų 1-4 kl. mokinių tėvelių atsakyti į kelis anketos klausimus. Jūsų atsakymai mokyklai leis tinkamai susiderinti mokinių srautus, mokinių maitinimą ir mokytojų darbo specifiką.
Nuoširdžiai dėkojame už bendradarbiavimą ir tikimės, kad rasite galimybių šiuo visiems sunkiu laikotarpiu saugiai likti mokytis namuose :)

P. S.
kai tėvai (įtėviai, globėjai) yra specializuotų tarnybų darbuotojai (medicinos sektoriaus darbuotojai, policijos pareigūnai, kariai, ugniagesiai) arba tėvai mokyklai pateiks darbdavio pažymą dėl būtinumo darbo funkcijas (darbus) atlikti darbo vietoje ir negali užtikrinti vaikų priežiūros namuose, mokykla tokių vaikų nuotolinį ugdymą, priežiūrą ir maitinimą organizuos „Sandoros“ progimnazijoje. Tik atkreiptinas dėmesys, kad į mokyklą atvykusius pradinukus prižiūrės ne jų mokytoja – paskirtas atsakingas mokyklos darbuotojas tokiems vaikams padės įsijungti kompiuterį ir esant mokyklos patalpose jungtis prie nuotolinės pamokos, vedamos klasės mokytojos visiems vaikams (tiek esantiems namuose, tiek atvykusiems į mokyklą).

Progimnazijos mokytojų komanda

Email address *
Bent vieno iš mokinio tėvų tel. Nr.: *
Tel. Nr. reikalingas greitesnei komunikacijai.
Pasirinkite iš sąrašo, kurioje klasėje mokosi Jūsų vaikas: *
Pastaba: jeigu pradinėse klasėse mokosi daugiau nei vienas Jūsų vaikas, anketą reikia pildyti kiekvienam vaikui atskirai.
Pasirinkite iš sąrašo savo vaiko mokytoją (nurodytas vardas ir pavardė) *
Parašykite savo vaiko vardą, pavardę *
Kaip nuo 2021 m. sausio 4 d. planuojate dalyvauti pamokose? *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy