Dysfunkcyjne strategie radzenia sobie z emocjami wśród studentów wrocławskich i opolskich uczelni

Drodzy Studenci,

dziękujemy, że zechcieliście wziąć udział w naszym badaniu, które prowadzimy w ramach akcji „Mów o sobie". Temat nie jest łatwy, bo pytamy o metody radzenia sobie z emocjami, ale będziemy wdzięczni, jeśli podzielicie się z nami swoimi odczuciami i opiniami.

Pamiętajcie, że badanie jest w pełni anonimowe, a wyniki będą analizowane grupowo. W każdej chwili możecie również zrezygnować z wypełniania ankiety (np. zamykając okno przeglądarki), jednak mamy nadzieję, że dotrwacie do końca.

Tu nie ma ani dobrych, ani złych odpowiedzi. Ważna jest szczerość, dzięki której będziemy mogli opracować najskuteczniejsze metody wsparcia młodych ludzi, czyli Was, w sytuacjach trudnych emocjonalnie. Niektóre pytania mogą powodować psychiczny dyskomfort, wywołać negatywne myśli o sobie lub obawę, że ktoś by nas źle ocenił. Są to jednak naturalne odczucia i emocje, z którymi możemy spotkać się w różnych sytuacjach życiowych i prawdopodobnie w większości już ich doświadczyliśmy.

Ankieta składa się z kilku kwestionariuszy, których wypełnienie zajmie Wam około 25 minut. Dla ułatwienia pytania sformułowaliśmy w pierwszej i drugiej osobie liczby pojedynczej („ja", „ty").

Z góry dziękujemy za poświęcony czas i pamiętajcie, że złe emocje mogą wypełnić każdego. Jeśli czujecie taką potrzebę, proście o pomoc i mówicie o sobie.

Zespół Katedry Psychiatrii
Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy