LÜTBAT GEN İlgi Grubu Başvuru formu
GEN ilgi grubumuz çalışmalarını genetik, onkoloji, orphan(yetim)/nadir hastalıklar, vb. konuları üstünde eğlenceli ve merak uyandırıcı çalışmalar ile alakalı olucak. İlgi grubumuza merak eden, öğrenirken eğlenmek isteyen ve genetik dalında uzmanlaşmak isteyen bütün öğrencileri çağrıyoruz.

İlgi grubu ne yapıcak ?

İlgi gruplarında bu dalda en iyi olan hocalarla makale okumayı öğrenip, projeler yapabilecekseniz. Sosyal sorumluluk projeleri ile yardımcı olabilirsiniz. Ama en önemlisi bunların hepsi sizin elinizde çünkü ilgi gruplarımızın yöneticileri üyeleridir, eğer ilgi grubunun makale yazmasını veya proje yapmasını istiyorsanız, ilgi grubunu bu yöne yönlendirebilirsiniz, eğer sosyal ağınızı genişletip arkadaşlarınıza bilimsel bir forum sağlamak için genetik sempozyumu  veya kongresi düzenlemek istiyorsanız bu yönde ilgi grubunuzla çalışabilir ve genetik dalındaki sosyal ağınızı geliştirebilirsiniz. Yada arkadaşlarınızın yardımıyla sadece kendinizi de geliştirebilirsiniz. 

İlgi grubunun amacı nedir ? 

İlgi gruplarının amacı etkinlik yapmaktan ziyade katılımcı üyelerinin ilgi grubunun ilgilendiği konu hakkında kendilerini geliştirmesine imkan sağlayarak, gelecekteki uzmanlık hayatına bugünde küçük bir adım atmalarını sağlamaktır. Yani kısacası ilgi grubunun amacı sizsiniz.

Ben sadece 1. Sınıf öğrencisiyim bir şey yapabilir miyim ?

İlgi gruplarımız bütün sınıflara açıktır, ve eğer bir şeye ilginiz varsa emin olun, o konuya düşündüğünüzden daha fazla katkı yapabilirsiniz. Aynı zamanda ilgi gruplarının büyük bir kısmını tıpa yeni başlayan öğrenciler oluşturuyor. Ve birçok üniversite de birçok 1. Sınıf tıp öğrencisi makale yazıyor.

İlgi grubumuzun danışman hocası: Prof. Dr. Serdar Ceylaner

Hepinizin bu ilgi grubuna katılmasını bekliyoruz🧬

Not: Başvuru sayısı 5 kişiyi bulduktan sonra ilk toplantı yapılacaktır
 Adınız ve Soyadınız *
Kaçınca sınıftasınız ?(Eğer hazırlıkta okuyorsanız lütfen 0'ı tercih edin) *
Lokman Hekim Tıp Fakültesi öğrencisi misiniz ? (Eğer değilseniz "Not & Diğer" kısmında okuduğunuz bölümü belirtin) *
LÜTBAT resmi üyesi misiniz (üyelik formumuzu veya üyelik kağıdımızı doldurduysanız resmi üyemizsinizdir) *
Telefon numaranız  *
E-posta adresiniz *
Niye GEN ilgi grubuna katılmak istiyorsunuz ? (kısaca yazınız) *
Not & Diğer :
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy