Tūrisma rallijs "P 37. Madona - Cesvaine - Gulbene"
2019.gada 18.maijā aktīvo tūrisma sezonu sāksim ar tūrisma ralliju, kas norisināsies iepazīstot un atklājot jaunas tūrisma vietas autoceļa posma "P 37. Madona - Cesvaine - Gulbene" apkārtnē.
Starts Madonas Saieta laukumā no plkst. 9:00 līdz 11:00.
Finišs - Atpūtas komplekā "Vonadziņi", Stāmerienas pagastā, Gulbenes novadā, no plkst. 18:00 līdz 20:00.

Lai piedalītos rallijā, aizpildiet pieteikuma anketu un iegādājieties biļetes "Biļešu paradīze" kasēs visā Latvijā, kā arī internetā www.bilesuparadize.lv vai klātienē pirms starta Madonas Saieta laukumā (tikai skaidrā naudā).
Dalības maksa: 7,00 EUR no personas; bērniem līdz 10 g.v. dalība bez maksas. Iegādātās biļetes būs jāuzrāda starta vietā.

Pieteikšanās rallijam notiek līdz 2019.gada 14.maijam.

Dodies drosmīgā un aizraujošā tūrisma braucienā, iepzīstot un atklājot jaunas un jau iemīļotas tūrisma vietas trijos novados, kopā ar draugiem, ģimeni vai darba kolektīvu.

Informācija par ralliju pieejama:
www.visitgulbene.lv
www.visitmadona.lv
www.cesvaine.lv/turisms
kā arī sociālo tīklu kontos

Vēlamies informēt, ka iegūtie personas dati tiks izmantoti, lai dalībniekus informētu par Tūrisma rallija "P 37.Madona - Cesvaine - Gulbene" aktualitātēm un norisi.
Šeit var iepazīties ar Gulbenes novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku - https://www.gulbene.lv/lv/2015-04-21-13-37-30/datu-aizsardziba/4785-gulbenes-novada-pasvaldibas-personu-datu-apstrades-privatuma-politika

Tāpat arī vēlamies informēt, ka pasākums tiks fotografēts un filmēts, iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātes vajadzībām.

Komandas nosaukums *
Your answer
Komandas dalībnieku skaits (norādīt ciparu) *
Your answer
Dzīvesvieta *
Your answer
Komandas kapteiņa Vārds, Uzvārds *
Your answer
Komandas kapteiņa telefona numurs *
Your answer
Komandas kapteiņa e-pasts *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service