Proporce postavy
Proporce vaší postavy potřebujeme ke správné volbě velikosti rámu, šířky řídítek, délky představce, offsetu sedlovky a šířky sedla.

Vyplňte také prosím také váš email, výsledky dotazníku vám budou po odsouhlasení zaslány mailem.

Email address *
www.jakubkolo.cz tel: +420 775 311 151
Podmínky zpracování osobních údajů
Tento formulář slouží výhradně k výpočtu velikosti rámu a dalších komponent jízdního kola dle proporcí postavy. Údaje nebudou využívány pro jiné účely. Údaje budou uchovány po nezbytně nutnou dobu, tedy pro účely výpočtu a případné nabídky rámu nebo celého kola. Poté budou smazány. Odesláním tohoto formuláře souhlasím se zpracováním vyplněných údajů. Souhlasím také se smluvními podmínkami služby "Formuláře Google" společnosti Google: https://policies.google.com/terms?gl=US&hl=cs
Odběr novinek
Pokud si přejete odebírat novinky, vyplňte svůj email vpravo dole na našich stránkách www.jakubkolo.cz. Děkujeme!
Měření
Míry uvádějte v centimetrech. Tolerance měření je +/- 0,2 cm.
Jméno a Příjmení *
Your answer
Pohlaví *
Jaký styl jízdy preferujete? *
Required
Jaké kolo chcete? *
Vaše hmotnost (kg) *
Informace nutná ke správnému nastavení odpružení vidlice a tlumiče.
Your answer
Šířka ramen *
Měřte středovou vzdálenost ramenních kloubů (ne celkovou šířku ramen). Informace nutná ke správné volbě šířky řídítek.
Your answer
ROZKROK *
Mějte na sobě své cyklistické šortky a proveďte měření na boso. Nastavte nohy přibližně 20cm od sebe a obkročte rovnou hranu - něco jako vodováhu nebo trámek. Co nejvíce tlačte na rozkrok, stejně jak to cítíte, když sedíte na sedle na kole. Změřte vzdálenost od horní části trámku k zemi. Případně označte stěnu, pak změřte rozměr od značky po zem. Cokoli měříte, nemějte na sobě klasické oblečení, ale cyklo!
Captionless Image
Your answer
SED NA STOLICI
Posaďte se na stoličku s rovnými zády a pevnou pánví proti zdi. Ujistěte se, že máte záda rová a že pánev je proti stěně. Umístěte trámek na horní část AC (Acromioclavicular) kloubu. AC je kost na rameni (viz obrázek výše). Změřte vzdálenost AC od horní části stolice. Měřte obě strany vašeho těla a uveďte průměrnou hodnotu měření.
Captionless Image
Your answer
PŘEDLOKTÍ *
Držte v pěsti válcovitý předmět - něco co má rozměry jako řídítka. Spusťte ruku tak, aby byla u těla a předloktí mířilo před vás. Držte předmět v ruce kolmo k předloktí a změřte rozměr od středu předmětu, až po kloubovitý výčnělek na boku vašeho lokte.
Captionless Image
Your answer
PAŽE *
Držte válcovitý předmět, narovnejte záda a držte paži rovnoběžně se zemí. Snažte se nedovolit, aby se vaše rameno dostalo dopředu. Ujistěte se, že předmět v ruce je kolmý k paži a k zemi. Umístěte metr do kloubu ramene a měřte od tohoto bodu do středu objektu, který držíte. Měřte obě ruce a uveďte průměrnou hodnotu měření.
Captionless Image
Your answer
STEHNO *
Posaďte se na stoličku a ujistěte se, že máte záda rovná a že je pánev opřená proti zdi. Ujistěte se, že stehenní kloub je rovnoběžný se zemí a že vaše holenní kost je kolmo k zemi. Umístěte trámek napříč přední části přes obě kolena a pak měřte od vnitřní strany rovného okraje tránku ke zdi. Proveďte toto měření z obou stran a poté uveďte průměrnou hodnotu.
Captionless Image
Your answer
HOLEŇ *
Zůstaňte sedět. Umístěte trámek přes horní okraj kolen. Změřte od dolní části trámku k zemi.
Captionless Image
Your answer
HRUDNÍ JAMKA *
Postavte se ke zdi. Rozkročte nohy přibližně o 20cm od sebe. Najděte hrudní jamku. Je to důlek, který je na začátku hrudního koše. Změřte jeho vzdálenost od země.
Captionless Image
Your answer
CELKOVÁ VÝŠKA *
Stůjte proti stěně, nohy mějte 20cm od sebe. Nastavte pravítko nebo trámek na hlavu, ujistěte se, že je vodorovně se zemí. Měřte od tohoto místa až po podlahu.
Captionless Image
Your answer
SEDACÍ KOSTI *
Můžete použít kus kartonu. Po vysezení dvou důlků od sedacích kostí si vyznačte jejich středy a změřte jejich vzájemnou vzdálenost.
Můžete použít kus kartonu. Po vysezení dvou důlků od sedacích kostí si vyznačte jejich středy a změřte jejich vzájemnou vzdálenost.
Your answer
POZNÁMKY
Doplňující informace. Vaše požadavky nebo dotazy.
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service