Навіщо дихати? Щоб жити, бо мозок слухає легені!
Освітньо-культурний простір "Гончаренко центр Кропивницький" запрошує бажаючих на тренінг за практикою "Дихання-Тіло-Розум", який проведе Наталія Таран у вівторок, 23 травня (початок о 14.00, тривалість - біля години).

Вправи за методикою "Дихання-Тіло-Розум" поєднують м’які фізичні рухи з контрольованими дихальними вправами, які допомагають полегшити широкий спектр фізичних і психологічних проблем, включаючи тривогу, напруження, депресію, безсоння, посттравматичний стресовий розлад, фізичний біль. Ці вправи можуть стати дієвим інструментом самодопомоги.

Дихання-Тіло-Розум (якщо англійською, то "Breath-Body-Mind", скорочено BBM) - це терапевтична практика, яка була створена Річардом П. Брауном, доктором медичних наук та доцентом кафедри клінічної психіатрії Колумбійського університету, і Патрисією Гербарг, докторкою медичних наук та доценткою кафедри клінічної психіатрії Нью-Йоркського медичного університету.

Заняття проведе сертифікована вчителька вправ ВВМ – Наталія Таран, котра навчить учасників та учасниць зустрічі легким дихальним практикам з рухами, які можуть виконувати навіть люди із фізичними травмами, сидячи, стоячи або лежачи.

Щоб завітати на зустріч, будь ласка, зареєструйтеся за посиланням - https://7xro.short.gy/Vffnzq - і без зайвих нагадувань чи запрошень приходьте у зазначений день і час за адресою вул. Велика Перспективна, 4а, вхід збоку, для орієнтиру: на першому поверсі цієї будівлі "Сушімастер".

Щоб бути у курсі новин, підписуйтесь на наш канал у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop  та Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop або у Фейсбуці - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKrop

БЕЗПЕКА: У разі настання повітряної тривоги Гончаренко центр не припиняє роботу, але ви можете піти в укриття поруч (у готелі "Рейкарц" або на фабриці "Зорянка") заради вашої безпеки. Дітей і підлітків (навіть разом із батьками) ми не можемо запрошувати на заходи у Гончаренко Центрі з огляду на військовий стан та політику безпеки.

Нагадаємо, що засновник мережі безкоштовних освітньо-культурних просторів "Гончаренко центр" - це народний депутат України, віце-президент Комітету з міграції, біженців Парламентської Асамблеї Ради Європи Олексій Гончаренко.  Участь у всіх заходах у Гончаренко центрі, з огляду на місію, яку Олексій та його команда втілюють у життя, завжди безкоштовна! Слідкуйте за діяльністю Олексія Гончаренка у телеграмі - https://t.me/oleksiihoncharenko або дивіться відео на платформі https://www.youtube.com/@AlexGoncharenko 
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Напишіть ваше, будь ласка, ваше прізвище, ім‘я та по батькові *
Напишіть вашу електронну адресу, будь ласка *
Напишіть ваш номер телефону, будь ласка *
Поставте на початку крапку, наприклад:  .0508849716
Напишіть ваш день, місяць і рік народження, будь ласка
*
На це заняття запрошуються повнолітні люди віком 18+, тож вказуйте і рік народження будь ласка теж
Чому Ви вирішили відвідати дану практику?
*
Відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VI від 01.06.2010р. я даю згоду і дозволяю здійснювати обробку своїх персональних даних (ім'я, прізвище, адреса електронної скриньки тощо), включаючи збір, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення, використання, знищення персональних даних, з метою збору й обробки статистичної інформації та проведення маркетингових досліджень, інформування про заходи та можливості Гончаренко центру. Відповідно до вимог Цивільного кодексу України, статті 307, даю дозвіл на фото- та відео зйомку відкрито у приміщенні центру у рамках публічних заходів. Згоду на обробку персональних даних відповідно до зазначених вище умов я надаю на 5 (п'ять) років. Я підтверджую, що мені відома мета використання моїх персональних даних, та висловлюю свою згоду на використання моїх персональних даних.
*
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy