Přihláška na divadelníBAF! 2019
Těší nás, že se chcete zúčastnit devátého ročníku našeho festivalu. Projděte prosím a vyplňte přihlášku, uzávěrka je v pondělí 30. září 2019. Čtěte pozorně! Každý rok se nám stává, že se někdo překoukne a místo „nemůžete“ přečte „můžete“ a podobně a pak jsou z toho samé mrzutosti.
Email address *
Na výše uvedenou e-mailovou adresu vám přijde potvrzení o vyplnění přihlášky. Tato adresa pro nás zároveň poslouží jako kontakt na vás v případě, že budeme potřebovat cokoliv upřesnit.
Komu je festival určen
Smyslem našeho festivalu je uspořádat setkání divadelníků a hodně si zakládáme na diskuzích, proto se vždy se snažíme zajistit účast zajímavých odborných lektorů. Pokud vás nezajímá, co si o vaší hře myslí jiní, pokud nechcete vidět, co dělají jiná divadla, pokud vás kritika popouzí, potom zvažte, jestli na náš festival opravdu chcete.

Při výběru souborů budeme přihlížet ponejvíce k tomu, kolik času na našem festivalu soubory stráví. Chápeme, že je někdy těžké vyhradit si na divadlo více dní, nicméně náš festival není zamýšlen pro ty, co přijedou chvíli před svým představením a brzy po něm zmizí nenávratně pryč.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service