Žádost o potvrzení o poskytnutém finančním daru do veřejné sbírky na pomoc po požáru rodinného domku paní Urbanové s dětmi ve Vyšehoří
Vážení dárci,
děkujeme mnohokráte za poskytnutý finanční dar na pomoc paní Petře Urbanové a jejím dětem, zaslaný prostřednictvím sbírkového transparentního bankovního účtu Charity Zábřeh. To, že nám peníze v pořádku dorazily, si můžete zkontrolovat online na odkazu https://www.rb.cz/cs/o-nas/povinne-uverejnovane-informace/transparentni-ucty?mvcPath=transactions&accountNumber=5577830001 , mějte prosím na paměti, že mezibankovní převod může trvat několik dnů.
Vážíme si Vaší ochoty pomáhat a rádi Vám na darované částky vystavíme potřebné potvrzení pro daňové účely.
Pokud o to stojíte a abychom tak mohli udělat, potřebujeme od Vás zaslat potřebné údaje. Aby byly dle zákonných požadavků kompletní, využijte k zaslání prosím tento formulář, jeho vyplnění Vám zabere maximálně 3 minuty. Vámi poskytnuté údaje použijeme pouze pro účely identifikace daru v našem účetnictví a pro vystavení potvrzení o jeho poskytnutí.
Potvrzení budeme vystavovat postupně cca do 14 dnů od poskytnutí informací potřebných k jejich vystavení a budou odeslána v elektronické podobě na zadaný e-mail žadatele.
Datum převedení Vašeho daru na náš transparentní sbírkový účet: *
MM
/
DD
/
YYYY
Výše částky převedeného daru v Kč: *
Your answer
Dar poskytla a potvrzení vyžaduje: *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service