Bezplatná online školení s TechSoft Engineering II.
Vyplněním tohoto formuláře se registrujete na bezplatné online školení formou WebExu pořádané společností TechSoft Engineering, spol. s r.o.

UPOZORNĚNÍ:
Pozn.*: Školení označená hvězdičkou jsou již OBSAZENA! V případě většího zájmu vypíšeme nový termín nebo rozešleme zájemcům záznam.
Jméno *
Your answer
Příjmení *
Your answer
Společnost / organizace *
Your answer
Máte zájem o bezplatné online školení? *
Co je WebEx?
WebEx je služba, resp. prostředí, které zajistí konferenční propojení několika počítačů. Funguje v podstatě jako každá jiná schůzka, porada, školení, jen pro svou aktivní účast potřebujete běžný počítač připojený k internetu a nějaké hlasové zařízení (telefon nebo mikrofon a sluchátka/reproduktory počítače).

Jak to funguje?
Organizátor, vytvoří schůzku na portálu WebEx. Vám jako pozvaným účastníkům přijde do e-mailu pozvánka, kterou si můžete uložit do kalendáře. V pozvánce je odkaz, na který stačí, až přijde ten správný čas, kliknout. Po zadání svého jména, se systém automaticky nastaví a připojí ke konferenci. Pak se stačí jen zapojit do diskuse, nebo pouze sledovat dění.

Co WebEx umí?
Systém přenáší v reálném čase plochu nebo konkrétní program z počítače přednášejícího. Vše co tedy přednášející dělá, vidí ostatní účastníci virtuální schůzky. Pochopitelně, je sdílen zvuk (používáme mikrofon a reproduktory počítače, někdo preferuje Skype a pokud nelze jinak, postačí i obyčejný telefon) a také video. Účastníci mají k dispozici kreslící plochu – společnou virtuální tabuli. Prezentujícím nemusí být jen organizátor schůzky, ale kdokoliv z účastníků.

Výhody
Šetříme váš čas – lze udělat prezentaci či seminář pro více zákazníků najednou, bez toho abyste ztráceli čas cestováním.
Šetříme vaše náklady – zvláště vzdálenější zákazníci ušetří za cestovné a případně ubytování.
Prezentaci lze nahrát a kdykoliv později se k ní vrátit.
www.techsoft-eng.cz
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy