ELEKTRONICKÁ REGISTRÁCIA 2018
.
Email address *
.
INSPIRO park oddychu - Ivanka pri Dunaji
GPS: 48.195293, 17.260714
Informácie k registrácii:
Registrácia platí do 09.05.2018 - 24:00 hod. Na jeden krát je možné zaregistrovať max. 10 modelov, potom treba registráciu zopakovať, opätovným kliknutím na zverejnený odkaz registrácie ( POZOR nie na "Upraviť odpoveď" !!! ). Pri iných e-mailových schránkach ako g-mail, môže nastať problém s potvrdzujúcim spätným mailom, ktorý môže byť len čiastočne vyplnený. To však neznamená, že údaje nie sú kompletne zaregistrované. Pred potvrdením odoslania formuláru je možné spätne si skontrolovať, či máte správne vyplnenú registráciu.
Úprava registrácie je možná hneď po dokončení ( "Upraviť odpoveď" ), ako aj neskôr zo spätného potvrdzujúceho mailu. V prípade, že máte nejaký problém s registráciou, môžete kontaktovať registrátora prostredníctvom e-mailu stefanikovokridlo@gmail.com.
Všeobecné podmienky:
Usporiadateľ si vyhradzuje právo na zmenu dĺžky trvania programu, v závislosti od množstva zúčastnených modelov. Vystavené modely budú počas trvania výstavy strážené usporiadateľmi. Usporiadateľ však nepreberá žiadnu formu zodpovednosti za poškodenie, zničenie alebo stratu vystaveného modelu – autori vystavujú modely na vlastné riziko, súhlasia s fotografovaním svojich modelov a s použitím fotografií na dokumentáciu či propagáciu výstavy, tak isto so zverejnením na internete.
Vystavením modelu vo výstave, alebo registrovaním sa do súťaže, každý účastník potvrdzuje, že sa oboznámil s týmito pravidlami súťaže, pravidlám rozumie, dobrovoľne s nimi súhlasí a počas trvania akcie sa bude riadiť pokynmi usporiadateľov.
Súhlas: *
REGISTRAČNÉ ÚDAJE
.
Meno a priezvisko: *
Your answer
Veková kategória: *
Senior = 18 a viac rokov, Junior = od 15 do menej ako 18 rokov, Žiak = menej ako 15 rokov
Klub/Bydlisko: *
Stačí uviesť klub alebo mesto-obec
Your answer
.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service