ŠTEFÁNIKOVO KRÍDLO 2017
ELEKTRONICKÁ REGISTRÁCIA
Email address
IV. ročník súťažnej výstavy v plastikovom modelárstve
06.05.2017 INSPIRO park oddychu - Ivanka pri Dunaji
Informácie k registrácii:
Registrácia platí do 03.05.2017 - 00:00 hod. Na jeden krát je možné zaregistrovať max. 10 modelov, potom treba registráciu zopakovať, opätovným kliknutím na zverejnený odkaz registrácie ( POZOR nie na "Upraviť odpoveď" !!! ). Pri iných e-mailových schránkach ako g-mail, môže nastať problém s potvrdzujúcim spätným mailom, ktorý môže byť len čiastočne vyplnený. To však neznamená, že údaje nie sú kompletne zaregistrované. Pred potvrdením odoslania formuláru je možné spätne si skontrolovať, či máte správne vyplnenú registráciu.
Úprava registrácie je možná hneď po dokončení ( "Upraviť odpoveď" ), ako aj neskôr zo spätného potvrdzujúceho mailu. V prípade, že máte nejaký problém s registráciou, môžete kontaktovať registrátora prostredníctvom e-mailu stefanikovokridlo@gmail.com.
Všeobecné podmienky:
Usporiadateľ si vyhradzuje právo na zmenu dĺžky trvania programu a zmeny kategórií v závislosti od množstva zúčastnených modelov. Usporiadateľ má právo zlúčiť, prípadne zrušiť danú kategóriu, alebo neudeliť maximálny možný počet cien v danej kategórii. Vystavené modely budú počas trvania výstavy strážené. Usporiadateľ však nepreberá žiadnu formu zodpovednosti za poškodenie, zničenie alebo stratu vystavených modelov – autori vystavujú modely na vlastné riziko, súhlasia s fotografovaním svojich modelov a s použitím fotografií na dokumentáciu či propagáciu výstavy, tak isto so zverejnením na internete.
Súhlas:
REGISTRAČNÉ ÚDAJE
Meno a priezvisko:
Your answer
Vekové kategórie:
Senior = 18 a viac rokov, Junior = od 15 do menej ako 18 rokov, Žiak = menej ako 15 rokov
Klub/Bydlisko:
Stačí uviesť klub alebo mesto-obec
Your answer
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms