PIETEIKUMA ANKETA EKSPERTIEM

Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā aicina Jūs piedalīties akcijā "Atpakaļ uz skolu / Atpakaļ uz universitāti 2020"!

Akcijas laikā Eiropas Savienības (ES) institūciju darbinieki, valsts un pašvaldības iestāžu pārstāvji, NVO aktīvisti un citi Eiropas lietu eksperti tiekas ar jauniešiem, lai dalītos savā darba pieredzē un zināšanās par Eiropas Savienības aktualitātēm. Akcijas mērķis ir sniegt jauniešiem unikālu iespēju pārrunāt ES tematus ar cilvēkiem, kuri ikdienā saskaras ar dažādām ES politikas jomām un aktuālajiem notikumiem.

Akcija "Atpakaļ uz skolu / Atpakaļ uz universitāti 2020" norisinās no 2. novembra līdz 4. decembrim.

Kā Eiropas lietu eksperts akcijā var iesaistīties ikviens, kurš savā ikdienā saskaras ar Eiropas Savienības tematiku, strādājot Eiropas Savienības institūcijās, valsts vai pašvaldības iestādēs, nevalstiskajā sektorā vai uzņēmējdarbībā. Eksperta pieredze ES lietās var būt ne tikai politisko jautājumu ziņā, bet arī savā konkrētajā darba jomā pārstāvot Latvijas intereses Eiropas Savienībā, tai skaitā sadarbojoties ar citu ES valstu partneriem un īstenojot ES finansētus projektus.

Eiropas lietu eksperti akcijai var pieteikties no 19.oktobra līdz 15.novembrim, aizpildot šo tiešsaistes anketu. Anketā eksperti ir aicināti norādīt kontaktinformāciju par sevi, izvēlēties ērtāko skolas vizītes veidu, norādīt nosacījumus saziņai ar skolu, un atbildēt uz akcijas publicitātes jautājumiem.

Akcijai pieteikto skolu sarakstu ir iespējams skatīt arī ārpus pieteikuma anketas https://ej.uz/AUS20R-saraksts (NB! Saraksts mainās, ņemot vērā citu ekspertu veikto izvēli pieteikuma anketā, tāpēc, pēc konkrētas skolas izvēlēšanās, nepieciešams uzreiz aizpildīt pieteikuma anketu un šo skolu arī anketā atzīmēt kā savu izvēli)

Plašāka informācija par pieteikšanos pieejama akcijas „Atpakaļ uz skolu / Atpakaļ uz universitāti 2020” mājas lapas www.esmaja.lv/atpakal_uz_skolu sadaļā Ekspertiem

Papildjautājumu gadījumā, lūdzu, rakstīt uz aus@klubsmaja.lv (Raivis Gunārs Tauriņš, Akcijas „Atpakaļ uz skolu / Atpakaļ uz universitāti 2020" koordinators, jaunatnes organizācija „Klubs „Māja” – jaunatne vienotai Eiropai”)

Akciju „Atpakaļ uz skolu / Atpakaļ uz universitāti 2020” rīko Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā sadarbībā ar jaunatnes organizāciju „Klubs „Māja” – jaunatne vienotai Eiropai”
1. PAMATINFORMĀCIJA
Vārds, uzvārds *
E-pasta adrese *
E-pasts tiks izmantots kā primārais saziņas veids. Lūdzu, pārliecinieties, ka e-pasta adrese ir uzrakstīta bez kļūdām!
Telefona numurs *
Vēlams norādīt mobilā telefona numuru vai fiksēto numuru, uz kuru zvanot Jūs ir iespējams sasniegt.
Institūcija, iestāde, nevalstiskā organizācijā vai uzņēmums, kuru pārstāvat. *
Amats *
2. TIKŠANĀS AR JAUNIEŠIEM
2020. gadā piedāvājam trīs variantus tikšanās norisei:
A) Tikties ar jauniešiem no sarakstā esošās izglītības iestādes (ar jau konkrētu skolai vēlamo tikšanās norises datumu);
B) Tikties ar jauniešiem no sarakstā esošās izglītības iestādes, bet Jums pieejamā datumā ( * ar zvaigznīti atzīmētās skolas ir gatavas tikšanos organizēt arī citā abpusēji ērtā datumā, laika periodā līdz 4. decembrim)
C) Tikties ar jauniešiem no jebkuras citas Latvijas skolas pēc Jūsu izvēles un Jums ērtā laikā (piemēram, Jūsu dzimtās skolas, vai skolas, kas ir tuvāk Jūsu darba vietai)
VARIANTS A: Skola no saraksta
Ja vēlaties tikties ar jauniešiem no kādas no izglītības iestādēm, kuras ir pieteiktas akcijai, atzīmējiet no šī saraksta skolu, ņemot vērā tikšanās norises veidu, skolas atrašanās vietu, jauniešu vecuma grupu un skolas norādīto vēlamo vizītes datumu. Saraksts mainās, atbilstoši citu ekspertu izdarītajai izvēlei! (Ja tikšanos ar kādu no sarakstā redzamajām ar zvaigznīti atzīmētajām skolām vēlaties rīkot citos, Jums vēlamos datumus, lūdzu, šeit izvēlieties skolu, bet Jums vēlamos datumus norādiet "Variants B" jautājumā) Tikšanās veidi (atbilstoši konkrētās izglītības iestādes iespējām): K – tikai klātienes vizīte; T – tiešsaistes tikšanās; VK – ir iespējama tiešsaistes tikšanās, bet vēlama klātienes vizīte
VARIANTS B: Cits datums skolai no saraksta
Ja ar A varianta sarakstā esošās skolas jauniešiem nevarat tikties viņiem vēlamajā datumā, lūdzu, šeit ierakstiet Jums vēlamos datumus vai Jums ērtākās nedēļas dienas, kuras varam skolai piedāvāt kā alternatīvu tikšanās norises laiku (skolas, kuras ir gatavas tikšanos organizēt arī citā abpusēji ērtā datumā ir atzīmētas ar zvaigznīti * ) JA A VARIANTA SKOLU VARAT APCIEMOT VIŅIEM VĒLAMAJĀ DATUMĀ, ŠO JAUTĀJUMU IZLAIDIET!
VARIANTS C: Jūsu izvēlēta skola
Ierakstiet IZGLĪTĪBAS IESTĀDI, ar kuras jauniešiem Jūs vēlētos tikties un VIZĪTES VĒLAMOS DATUMUS (akcija "Atpakaļ uz skolu / Atpakaļ uz universitāti 2020” norisinās no 2. novembra līdz 4. decembrim). Varat tikties ar jauniešiem no savas absolvētās skolas vai skolas, kurā mācās Jūsu bērni. Tā var būt arī jebkura cita Latvijas skola, piemēram, skola, kas ir tuvāk Jūsu darba vietai.
Vai vēlaties izmantot iespēju tikties tiešsaistē? *
Ņemot vērā ar Covid-19 saistītos riskus, aicinām apsvērt iespēju tikšanos ar jauniešiem organizēt tiešsaistē. Ja tas tehniski nav iespējams, vizīte joprojām var norisināties arī klātienē, ievērojot tajā brīdī aktuālos valstī noteiktos piesardzības pasākumus. (NB! Ja izvēlējāties izglītības iestādi no A saraksta, tad skolas un Jūsu vēlmes tiks saskaņotas, izvēloties iespējami labāko risinājumu.)
Vai Jums ir nepieciešama starpniecība saziņā ar skolu? *
Atzīmējot "Jā", saziņu starp Jums un skolu tikšanās plānošanas laikā veiks akcijas koordinators. Atzīmējot "Nē", A un B varianta gadījumā Jums tiks nosūtīti skolas kontakti tiešai saziņai, C varianta gadījumā tiks uzskatīts, ka Jums ar norādīto skolu ir personīgi kontakti.
3. TIKŠANĀS PUBLICITĀTE
Jūsu tikšanās publicitāte *
Lūdzu, norādiet, vai piekrītat, ka informācija par Jūsu tikšanos ar jauniešiem var tikt publicēta (informācija nosūtīta masu medijiem un/vai publicēta sociālajos medijos). NB! Ļoti aicinām Jūs piekrist savas tikšanās publicitātei, jo akcijas mērķis ir veicināt jauniešu informētību par ES jautājumiem un Latvijas pārstāvjiem, kas strādā ar ES jautājumiem institūcijās, valsts un pašvaldības iestādēs vai nevalstiskajā un privātajā sektorā.
Jūsu dzimtā skola *
Lūdzu, norādiet savu dzimto skolu (vidusskolu un/vai augstskolu)! Ja piekritāt vizītes publicitātei, šī informācija var tikt izmantota, lai atainotu ekspertu dzimto skolu pārklājumu Latvijā. Ja publicitātei nepiekritāt, tad sniegtā informācija netiks publiskota. NB! Akcijas ietvaros Jums nav obligāti jātiekas ar jauniešiem no savas dzimtās skolas un šeit norādītā izglītības iestāde var arī nebūt tā, ar kuras jauniešiem šogad tiekaties.
Citāts par skolu
Ja piekritāt vizītes publicitātei, lūdzu, sniedziet viena līdz divu teikumu garu citātu par savu dzimto skolu. Tā var būt kāda īpaša notikuma atmiņa, komentārs par pedagogiem un mācību procesu vai jebkāda cita ar mācību laiku saistīta atziņa. NB! Jūsu sniegtais citāts var tikt publicēts sociālajos medijos, izmantots publicitātes materiālos vai iekļauts informācijā, kas tiek nosūtīta masu medijiem.
4. NOSLĒGUMA JAUTĀJUMI
Vēlamais saziņas laiks
Lūdzu, norādiet Jums ērtāko laiku, kad ar Jums iespējams sazināties telefoniski. (kā primārais saziņas veids tiks izmantots e-pasts, bet akcijas koordinatori var Jums zvanīt steidzamu jautājumu gadījumā)
Papildinformācija
Ja nepieciešams, varat norādīt jebkādu citu papildu informāciju, kas varētu būt būtiska tikšanās sagatavošanā!
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Klubs "Māja". Report Abuse