Homo et regio: PRETEST CZ
Ahoj,
V následujících pár týdnech se budeš se školou účastnit programu „Homo et regio“. Čeká Tě výlet do Jizerských hor v České republice a v Horní Lužici v Německu a také školní projekt. Rádi bychom vyhodnotili, jak na Tebe program působil. Proto bychom Tě před jeho začátkem a pak po něm chtěli poprosit o vyplnění krátkého dotazníku. Nikam se nepodepisuj a odpovídej nám prosím nejlépe, jak umíš.
Díky!
Jan Činčera, Masarykova univerzita Brno
Jak dobře znáš Jizerské hory? (1=hodně, 5=vůbec)
hodně
vůbec
Představ si, že Tě čeká týden prázdnin v Jizerských horách. Jak moc by Tě zkoumání této oblasti lákalo? (1=hodně, 5=vůbec)
hodně
vůbec
Teď si představ, že Tě čeká týden prázdnin v oblasti hornolužických vřesovišť a rybníků. Jak moc by Tě zkoumání této oblasti lákalo? (1=hodně, 5=vůbec)
hodně
vůbec
Jak dobře znáš oblast hornolužických vřesovišť a rybníků? (1=hodně, 5=vůbec)
hodně
vůbec
Jsi
Kolik je Ti let?
Jak se jmenuje škola, kam chodíš?
Your answer
Na závěr Tě poprosíme o vytvoření Tvého jedinečného kódu, který potřebujeme pro zpracování výsledků. Vytvoříš si ho z prvních písmenek křestních jmen Tvého, Tvojí maminky a Tvého tatínka. Na závěr napiš den svých narozenin. Příklad: Karel se narodil 17. července, jeho maminka se jmenuje Pavla a táta Jarda, takže jeho kód je „KPJ17“.Tvůj jedinečný kód:
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service