Järvamaa laulu- ja tantsupidu 2020 "Hingesugulane" tantsu- ja võimlemisrühmade registreerimine
Tere, hea Järvamaa tantsu- ja võimlemisrühmade juht!

Alanud on tantsu- ja võimlemisrühmade registreerimine Järvamaa laulu- ja tantsupeole "Hingesugulane", mis toimub 6. juunil 2020 kahe eraldi kontserdina: tantsupeo kontsert on Paide Kesklinna staadionil ja laulupeo kontsert Paide vallimäel. Kahte kontserti ühendavaks teeks on rongkäik ühest peopaigast teise.

Registreerimine Järvamaa laulu- ja tantsupeole on avatud kuni 4. detsembrini 2019. Tantsupeo repertuaari ja liigijuhtidega saab tutvuda siin: https://www.jarvamaa.com/

Järvamaa laulu- ja tantsupeo "Hingesugulane" suuremaks eesmärgiks on tuua kokku täna Järvamaal tegutsevad kollektiivid ning Järvamaal tegutsenud, Järvamaad puudutanud ja siia oma jälje jätnud kollektiivide juhendajad koos oma tänaste kollektiividega. Olenemata sellest, kuhu kedagi elutee kandnud on või kuidas meie elu on muutnud ka Järvamaad, on meie kohus kõike mäletada ning püüda hoida kõiki suhteid.

Lisainfo:
Marika Kuusik, idee autor/lavastaja, +372 5062765/ kuusik.marika@gmail.com
Kätlin Merisalu, idee autor/lavastaja, +372 56600134/ c2tlin@gmail.com

Me kõik oleme hingesugulased – sõber hingesugulane, elumuutev hingesugulane, armastaja hingesugulane, võõras hingesugulane, jumalik hingesugulane. Keegi ei saa minna läbi elu vaid üksi, ikka ja jälle kohtad oma eluteel neid, kelle mõtteviis, käitumine või elu väärtushinnangud mõjutavad sinu valikuid ja edasist eluteed. Hingesugulastega oleme veetnud palju elusid ja saanud läbi nende elude erinevaid kogemusi.
Kollektiivi nimi: *
Your answer
Kollektiivi liik: *
Kollektiivi liikmete arv: *
Segarühmadel lisaks paaride arv: näiteks 15, 7 paari ja 1 tüdruk ja kui on, siis võimlejate arv: näiteks 15, 7 paari ja 1 tüdruk, 5 võimlejat
Your answer
Omavalitsus, kus kollektiiv tegutseb: *
Kollektiivi osalemine ühistantsudes:
Täiskasvanute segarühma mehed tantsivad poiste ja meeste ühistantsu:
Kollektiivi juhendaja ees- ja perekonnanimi: *
Your answer
Kollektiivi juhendaja e-maili aadress: *
Your answer
Kollektiivi juhendaja telefoninumber: *
Your answer
Soovin öelda idee autoritele/lavastajatele:
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy