Семінар з Самозахисту та Асертивності для дівчат WenDo

Семінар створений спеціально, щоб навчити дівчат та жінок, як у будь-якій ситуації: в публічному місці, на вулиці, на роботі у школі - перестати відчувати себе безпорадною і беззахисною, та як реагувати на насильство.

Семінар допомагає підвищити відчуття впевненості та покращити самооцінку. Учасниці семінару вчитимуться вирішувати конфлікти, долати стереотипи, страхи, почуття провини та сорому. 

Головна ціль занять - навчити учасниць, що ніхто не має право порушувати чужі кордони та почуття гідності. Також на семінарі учасниці навчаться: комунікації та вираження власних потреб, емоцій, думок; підвищать рівень впевненості у собі та навчаться відстоювати свої власні кордони в ситуаціях, що загрожують їхній безпеці.  Учасниці навчаться асертивній поведінці, вирішувати конфлікти ненасильницькими методами та реагувати на агресію однолітків.

Під час наших семінарів ми спираємося на WenDo - метод запобігання насильству, який вчить захищати власні кордони в різних ситуаціях і не відчувати себе безпорадним чи беззахисним перед потенційним агресором, а також фізично захищати себе від можливого нападу. Цей метод розвивається у світі вже 50 років і майже 20 років в Польщі. 

Семінари проводять кваліфіковані тренери, які професійно займаються освітньою діяльністю та розвитком дорослих і дітей.

Семінар проводять:

Лена Бельська (Lena Bielska) - сертифікована тренерка з самозахисту та асертивності для жінок та дівчат WenDo, тренерка з антидискримінації та прикладної драматургії. Засновниця і президентка HerStory Foundation, де вона займається усною історією та herсторією, антидискримінаційною та антибулінговою освітою. У Вроцлавському відділенні Центру прав жінок проводить індивідуальні заняття для жінок, які виходять зі складних життєвих ситуацій. Закінчила три вищі навчальні заклади та була стипендіатом The DO School у Берліні. Авторка кількох публікацій у сфері herstory та кількох наукових і науково-популярних статей у сфері прав людини. Працює з дітьми, молоддю та дорослими.

Магда Шевчюв (Magda Szewciów) - сертифікована тренерка з самозахисту та асертивності для жінок та дівчат WenDo, як тренер, вона також бере участь у навчанні з питань різноманітності, гендерної рівності, а також запобігання насильству (у т.ч. сексуальному) та боротьби з дискримінацією. Закінчила навчання за програмою тренерський курс у Школі тренерів НУО, Школу прикладної драматургії, Академію тренерів та активістів з антидискримінації та Школу гендерного мейнстримінгу IBL PAN. Пройшла річне стажування в The Haven Wolverhampton у Вулвергемптоні та Західному Мідленді в Англії - неурядовій організації, що підтримує жінок та їх дітей, які зазнають насильства та/або безпритульності.

Малгожата Лісовська (Małgorzata Lisowska)

Аня Урбанчик (Ania Urbańczyk)

Зуза Добжинська (Zuzia Dobrzyńska).


⏳ Дати та форма проведення семінарів: 

для дівчат

21-22.12.2022 (середа - четверг)  | год. 9:00 - 15:00

для жінок

15-16.12.2022 (четверг - пʼятниця)  | год. 9:00 - 15:00

19-20.12.2022 (понеділок - вівторок)  | год. 9:00 - 15:00


СЕМІНАР ВІДБУДЕТЬСЯ У ФОРМАТІ СТАЦІОНАРНИМ,  ЗА АДРЕСОЮ: BRANIBORSKA 40, WROCŁAW 

Участь у семінарі є безкоштовною Тривалість семінару: : 2 дні по 6 годин кожен день.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Вік
Clear selection
Заявляю про свою готовність взяти участь у семінарі у наступні дні: 
Clear selection
Ім'я та прізвище дитини: 
Контактні дані (телефон):
Контактні дані (електронна пошта):
Інформація про обробку персональних даних.
1. Надсилаючи цю форму, я даю згоду на зберігання та обробку моїх персональних даних Фондом Herstory. 
2. Ваші персональні дані будуть оброблятися виключно з метою набору та участі у семінарах та надання інформації про реалізацію проекту "Підтримка жінок і дітей, які стали свідками або жертвами домашнього насильства, у формі організації семінарів WenDo - SZTAMA, а також психологічної підтримки.".
Регламент Європейського Парламенту та Ради від 27 квітня 2016 року про захист фізичних осіб у зв'язку з обробкою персональних даних та про вільний рух таких даних, відомий як RODO. Надання даних є добровільним, хоча відмова від надання таких даних прирівнюється до неможливості участі у заходах проекту.
3.Розпорядником Ваших персональних даних є Фонд HerStory місцезнаходженням у Вроцлаві 54-206, вул. Легницька 65, зареєстрований в Окружному суді Люблін - Схід у Любліні з місцезнаходженням у Свідніку, VI Економічний відділ Національного судового реєстру під номером 0000501384, NIP 9462647812, REGON 161661205. З розпорядником Ваших персональних даних можна зв'язатися за адресою електронної пошти: fundacja.herstory@gmail.com або письмово на юридичну адресу Адміністратора.
4. Дані зберігатимуться протягом 5 років, необхідних для досягнення мети, зазначеної в пункті 1. 2, до закінчення терміну дії юридичного зобов'язання щодо зберігання даних.
5. Ваші дані можуть бути передані в третю країну - Сполучені Штати Америки у зв'язку з використанням Адміністратором послуг, що надаються: 
Microsoft Corporation (One Microsoft Way, Redmond, WA 98052, USA); Google LLC (1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, USA).
Передача здійснюється на підставі рішення Європейської Комісії (Privacy Shield) про те, що компанії, засновані у Сполучених Штатах Америки, які приєдналися до програми Privacy Shield, забезпечують належний рівень захисту персональних даних. Ви маєте право отримати від розпорядника копію персональних даних, переданих до третьої країни. 
6. Адміністратор не буде приймати автоматизованих рішень щодо Вас на основі Ваших персональних даних, в тому числі рішень, отриманих в результаті профайлінгу.
7. Ви маєте наступні права щодо обробки Ваших персональних даних: право на доступ до Ваших персональних даних, право на відкликання наданої Вами згоди, право вимагати виправлення, видалення або обмеження обробки.
8. Якщо вам стало відомо про незаконну обробку даних, ви також маєте право подати скаргу до наглядового органу, відповідального за захист персональних даних, яким є Голова Управління з питань захисту персональних даних.
9. Ваші дані не будуть підлягати автоматизованому прийняттю рішень і не будуть профілюватися.


Чи даєте Ви згоду на отримання інформації про наш проект на Вашу електронну адресу під час його реалізації?
Clear selection
Чи згодні ви отримувати на свою електронну адресу інформацію про інші заходи та проекти фонду Herstory Foundation у сфері рівності?
Clear selection
Згода на обробку персональних даних
Clear selection
Згода батьків на участь у семінарі 
Clear selection
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy