Rejestracja na VI Konferencję Koalicji Prezesi-wolontariusze „Wolontariat kompetencji w nowoczesnej filantropii. Skills Volunteering & Venture Philanthropy”
Email address *
Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Organizacja *
Your answer
Stanowisko *
Your answer
Zgody
Podczas Konferencji Organizatorzy oraz Partnerzy mogą przeprowadzać sesje fotograficzne oraz filmować przebieg Konferencji dla celów emisji w środkach masowego przekazu (telewizja, radio, Internet, prasa) lub dla celów dokumentacji, promocji, reklamy Organizatorów i Partnerów.
Uczestnictwo w Konferencji jest równoznaczne z wyrażeniem przez Uczestnika zgody na utrwalanie, wykorzystanie i/lub rozpowszechnianie przez Organizatorów i Partnerów, wizerunku/głosu/wypowiedzi każdego z Uczestników we wszystkich materiałach promocyjnych i marketingowych bez ograniczeń czasowych i terytorialnych.
Wyrażenie zgody jest jednoznaczne z tym, iż fotografie, filmy lub nagrania wykonane podczas Konferencji mogą zostać umieszczone na stronie internetowej Konferencji lub innej stronie Organizatorów lub Partnerów oraz wykorzystane w materiałach promocyjnych, także rozpowszechniane w tym celu za pomocą wizji bądź fonii.
W związku z powyższym, Uczestnik zrzeka się wszelkich roszczeń (istniejących i przyszłych), w tym również o wynagrodzenie względem Organizatorów i Partnerów z tytułu wykorzystywania ich wizerunku/głosu/wypowiedzi.
Zgodna na przetwarzanie danych osobowych *
Required
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service