Zgłoszenie wydarzenia edukacyjnego w trakcie II Warszawskiego Dnia Różnorodności
Realizacja wydarzeń edukacyjnych to jedno z kilku działań, które będzie miało miejsce w dniu 18 czerwca 2016 r. podczas II Warszawskiego Dnia Różnorodności. W tym celu przygotowaliśmy dla Waszych organizacji miejsce w postaci namiotów w przestrzeni wydarzenia oraz zaplecze lokalowe. Zadanie jest współfinansowane ze środków m. st. Warszawy. Organizatorzy: Stowarzyszenie Lambda-Warszawa oraz Forum Odpowiedzialnego Biznesu.
Nazwa organizacji *
Your answer
Dane kontaktowe *
(adres, e-mail, telefon)
Your answer
Imię i nazwisko osoby do kontaktu wraz z danymi kontaktowymi *
(e-mail, telefon)
Your answer
Propozycja wydarzenia edukacyjnego *
(prosimy o dokładne określenie rodzaju i zakresu aktywności, jaką Wasza organizacja przeprowadzi w ramach Dnia Różnorodności. Przykładami takich wydarzeń mogą być m.in.: warsztaty, dyskusje, happeningi, spotkania czy gry edukacyjno-rekreacyjne - działania, które dzięki angażującej formie umożliwią wśród osób uczestniczących zwiększenie wiedzy dotyczącej sytuacji osób narażonych na dyskryminację oraz pogłębią świadomość dotyczącą skutków dyskryminacji, jej wpływu na codzienne życie)
Your answer
Sposób dotarcia do potencjalnych odbiorców podczas promocji wydarzenia *
(promocją całodniowego Warszawskiego Dnia Różnorodności będzie zajmowało się Forum Odpowiedzialnego Biznesu, jednak mając na uwadze Państwa doświadczenie i szerokie kontakty wśród członków i członkiń grup na rzecz których działacie, zależy nam na tym, abyście wsparli promocję zarówno całego dnia, jak i aktywności przez Was proponowanych poprzez dotarcie własnymi sprawdzonymi kanałami promocji. Prosimy o napisanie w kilku zdaniach w jaki sposób będziecie promowali wydarzenie)
Your answer
Materiały niezbędne do zorganizowania wydarzenia edukacyjnego *
(dysponujemy środkami na ten cel w kwocie 250,00 zł na organizację)
Your answer
Potrzeby Waszej organizacji, umożliwiające swobodny udział w wydarzeniu *
(np. te uwzględniające osoby z niepełnosprawnością ruchu, słuchu, wzroku, osoby starsze lub inne)
Your answer
W przypadku podania adresu e-mail: 1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ankiecie na potrzeby działalności Stowarzyszenia, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997 nr 133, poz. 883). 2. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o działalności Stowarzyszenia Lambda Warszawa na mój adres elektroniczny oraz przetwarzanie tego adresu w bazie danych na zasadach określonych w przepisach Ustawy z dnia 26.08.2002 r. (Dz. U. nr 144, poz.1204) o świadczeniu usług drogą elektroniczną, co potwierdzam klikając klawisz "Prześlij"
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms