Kurs Alpha jesień 2018
Szukasz sensu?
Chcesz odnaleźć pełnię życia?
Ta propozycja jest dla Ciebie!

Alpha to kurs dla każdego, kto chce odnaleźć lub pogłębić swoją wiarę. Alpha jest dla tych, którzy jeszcze nie spotkali Jezusa, jak i dla tych, którzy chcą na nowo odkryć Jego miłość.

Jak to będzie wyglądało?
Alpha to 10 spotkań, które u nas odbywać się będą w poniedziałki o 18:30 w Stolarni (Pl. Grunwaldzki 3). Spotkania rozpoczynamy od wspólnego posiłku, żeby nawzajem się lepiej poznać i złapać oddech przed kolejną częścią, którą jest wykład. Po nim rozmawiamy w małych grupach. Jest to czas na zadawanie pytań i dzielenie się swoimi przemyśleniami i doświadczeniami (jeśli nie chcesz możesz nie włączać się w rozmowę i tylko słuchać - czuj się wolny). Każdy z nas jest inny, inaczej patrzy na życie, właśnie dlatego tak cenimy jest ten czas rozmowy, kiedy możemy się dzielić z innymi naszym spojrzeniem i czerpać z doświadczenia innych.

PS. Zapewniamy opiekę dla dzieci w czasie trwania spotkań.

Zapraszamy!

Imię i nazwisko: *
Your answer
Wiek: *
Your answer
Adres email *
Your answer
Telefon kontaktowy
Your answer
Czy przyjdziesz z dziećmi?
Your answer
Skąd dowiedziałeś się o kursie?
Your answer
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Dz.U. UE z 2016r. L 119/1 zwanej RODO, przez Parafię Rzymskokatolicką Najświętszego Serca Jezusowego, Pl. Grunwaldzki 3, 50-377 Wrocław *
Required
Zapraszamy 15 października o 18:30 do Stolarni na Pl. Grunwaldzkim 3 na pierwsze spotkanie!
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms