3. Workshop "Social change - social entrepreneurship" 30.4.2019
Tento formulár slúži na registráciu účastníkov na workshop "Social change - social entrepreneurship", ktorý organizuje Inkubátor Vedeckého parku Univerzity Komenského v Bratislave (ďalej "Inkubátor VP UK"; bližšie web: https://cusp.uniba.sk/inkubator) v spolupráci s občianskym združením Mladiinfo Slovensko (bližšie web: https://mladiinfo.sk/).
O Mladiinfo Slovensko
Občianske združenie Mladiinfo Slovensko vzniklo v roku 2010 a jeho cieľom je informovať vysokoškolákov a mladých ľudí o možnostiach vzdelávania, stáží, štipendií a mládežníckých výmen a inšpirovať ich k aktívnemu tráveniu času počas štúdia. Združenie Mladiinfo Slovensko organizuje viaceré úspešné lokálne, národné a medzinárodné projekty ako sú Social Impact Award Slovakia, YES We Care a Mladiinfo Ambassador.
O workshope
Tretí zo série jarných workshopov so zameraním na sociálne podnikanie, s ktorými môžeš posunúť svoj nápad k zrealizovateľnému spoločensky prospešnému biznisu.

Máš nápad, ale nie je ti úplne jasné, akú sociálnu zmenu chceš dosiahnuť? Cieľom workshopu "Social change" je zamyslieť sa nad sociálnym dopadom tvojho nápadu a problému, ktorý chceš riešiť z indiviálneho, kultúrneho, materiálneho a spoločenského hľadiska. Tento workshop ti pomôže detailne vidieť a zadefinovat problémy v tvojom okolí a hľadať na ne konkrétne spoločensky prospešné riešenia.
Facilitátor
• Mgr. Ivana Petrisková (facilitátorka) – skúsená projektová koordinátorka a facilitátorka. Národná koordinátorka pre SIA SLOVAKIA 2019. Zapojená do programu od roku 2016. Venuje sa téme sociálneho podnikania aj na akademickej úrovni v rámci doktorandského štúdia.
• Mgr. Dajana Dimitrieska (co-facilitátorka) - pôsobila dva roky v spoločnosti Dell. Venuje sa téme marketingu a komunikácii cez sociálne siete. Koordinátorka letného inkubátora SIA Slovakia 2019.
Kedy?
Utorok, 30. apríl 2019, 16:00 h - 18:30 h
Kde?
Univerzita Komenského v Bratislave, Vedecký park, Ilkovičova 8, Bratislava - konferenčná miestnosť č. 187 (prízemie)
Podmienky registrácie a účasti na workshope:
Na workshop je možné zaregistrovať sa do pondelka 29.4.2019.
Prosíme o bezodkladné informovanie v prípade neúčasti na mailovú adresu: miriam.marcisova@uniba.sk.
Účasť na workshope je zdarma.
Meno *
Your answer
Priezvisko *
Your answer
E-mail *
Your answer
Som v kategórii: *
Fakulta UK (vyznačiť pre kategóriu študent/doktorand/zamestnanec) / Iné (uviesť názov organizácie pre kategóriu absolvent UK/Iné) *
Môj podnikateľský nápad je v štádiu *
Moje otázky k téme workshopu pre facilitátora:
Your answer
Súhlas so spracovaním osobných údajov *
Required
Tieto súhlasy dávate dobrovoľne a môžete ich kedykoľvek odvolať alebo obnoviť prostredníctvom e-mailovej adresy miriam.marcisova@uniba.sk. Informácie o Vašich právach pri spracúvaní Vašich osobných údajov ako sú napríklad právo na prístup k Vašim osobným údajom alebo právo na vymazanie Vašich osobných údajov a kontaktné údaje na zodpovednú osobu vykonávajúcu dohľad nad spracúvaním osobných údajov na UK sú dostupné na stránke: https://uniba.sk/o-univerzite/uradna-vyveska/ochrana-osobnych-udajov/.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service