Slotowa Strefa Inicjatyw Społecznych 2019
Przed Tobą formularz zgłoszeniowy do Strefy Inicjatyw Społecznych na SLOT Art Festiwal 2019. Zależy nam na tym, aby Strefa Inicjatyw Społecznych tętniła życiem, była miejscem spotkania się ludzi, pokazaniem jak wiele dobrego można robić lokalnie i globalnie. Dlatego bardzo się cieszymy, że jako zespół chcecie poinformować świat o Waszych działaniach właśnie poprzez naszą Strefę.

Wypełnienie poniższej ankiety pozwoli nam na lepsze poznanie Twojej organizacji. Pamiętaj! Wypełnienie tego formularz nie jest jednoznaczne z Waszym pojawieniem się w Lubiążu. Do końca marca otrzymasz od nas informację zwrotną.

Tutaj znajdziesz FAQ na temat tegorocznej Strefy: https://www.facebook.com/notes/slot-ngo/najwa%C5%BCniejsze-info-o-slot-ngo-2019/2114986465466465/

Zespół Strefy Inicjatyw Społecznych

DANE ORGANIZACJI
Odpowiedzi na poniższe pytania, pomogą nam poznać Twoją organizację od strony formalnej - abyśmy wiedzieli z kim mamy do czynienia :)
Nazwa Organizacji *
Your answer
Forma prawna *
Required
Obszar działania *
Opis Organizacji (max. 500 znaków czyli informacje czym zajmujecie się na codzień) *
Your answer
Strona www *
Your answer
Strona na Facebooku *
Your answer
Profil na Instagramie
Your answer
ORGANIZACJA NA SLOT ART FESTIWAL
Chcemy aby Strefa Inicjatyw Społecznych była barwnym obszarem, tętniącym życiem. Dlatego już teraz zachęcamy Was abyście pomyśleli w jaki sposób możecie przyciągnąć uwagę Slotowiczów, aby tłumami zaglądali na korytarze wirydarza.
Czy uczestniczyliście już w SLOT Art Festiwal w ubiegłych latach? Jeśli tak - których? *
Your answer
Ogólny opis planowanych przez Was działań w 2019 w Strefie Inicjatyw Społecznych (max 500 znaków) *
Your answer
PLAN DZIAŁANIA NA STOISKU
Zależy nam na tym aby w Strefie Inicjatyw Społecznych, że warto czynić dobro cały rok. Chcemy bardzo, aby korytarze wirydarza były kolorowe, wesołe, atrakcyjne i tętniły życiem pozwalając Slotowiczom na poznanie Waszych idei i działań. Dlatego poniżej do wypełnienia konkretny już plan działania. Na każdy dzień. To jeden z głównych czynników dotyczących zakwalifikowania do Strefy - zorganizuj mini warsztaty/ciekawe aktywności.
Dzień 1 - 10 lipca *
Your answer
Dzień 2 - 11 lipca *
Your answer
Dzień 3 - 12 lipca *
Your answer
Dzień 4 - 13 lipca *
Your answer
KOORDYNATOR WYJAZDU NA SLOT ART FESTIWAL
Z naszego doświadczenia wynika, że najlepiej pracuje się z organizacjami, które mają wyznaczoną konkretną osobę od przyjazdu na SLOT Art Festiwal. Wiemy wtedy do kogo napisać / zadzwonić, gdy czegoś nie jesteśmy pewni czy potrzebujemy dodatkowych informacji. Dlatego prosimy Was - znajdźcie w Waszych Organizacjach łącznika do kontaktu z Nami :)
Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Adres e-mail *
Your answer
Telefon kontaktowy *
Your answer
Zgadzamy się na przetwarzanie naszych danych osobowych do celów związanych z organizacją Slot Art Festivalu 2019, zgodnie z Ustawą z dn.29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883. *
WARSZTATY
Prowadzenie warsztatów w spokojnej atmosferze na naszej Strefie jest utrudnione. Mieścimy się w korytarzu, przez który przewija się wiele osób. Dlatego jeśli myślicie o cyklu warsztatów w zacisznym miejscu polecamy Wam zgłoszenie się do regularnych warsztatów, które odbywają się w trzech porannych turach (nie kolidują one z czasem funkcjonowania Strefy Inicjatyw Społecznych). Wtedy moglibyście przyjechać ekipą 4 osób:
- 2 osoby na stoiska,
- 2 osoby na warsztaty.

Decyzję pozostawiamy Wam. Przyjeżdżając do Strefy Inicjatyw Społecznych nie musicie zgłaszać się do prowadzenia warsztatów w porannych turach. Możecie w nich uczestniczyć jako Slotowicze :)

Czy Twoja Organizacja rozważa zgłoszenie się do prowadzenia warsztatów w regularnych turach podczas SLOT Art Festiwal 2019? *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service