Prihláška: Akadémia dobrej politiky jar 2019
Akadémia dobrej politiky Ti ponúka skvelú príležitosť, ako posunúť vpred svoju kariéru pod vedením rešpektovaných osobností a profesionálov z politiky, biznisu a verejného sektora. Budeš patriť medzi vybranú skupinu ambicióznych mladých ľudí, ktorí chcú pracovať na svojom rozvoji a zároveň posunúť politiku a verejnú správu na Slovensku vpred!

V rámci Akadémie máš príležitosť absolvovať aj odbornú stáž na jednej z našich partnerských inštitúcií.

Vyplnením prihlášky a zaslaním CV na lubica@politics.education budeš zaradený/á do výberového procesu. Po zaslaní prihlášky Ťa pozveme na online pohovor do programu.
Meno *
Email *
Tel.kontakt *
Rok narodenia *
Zamestnanie /štúdium *
Uveď ročník,školu a odbor (ak pracuješ uveď pozíciu a organizáciu) *
Prečo sa hlásiš do Akadémie? *
Čo považuješ sa svoj doterajší úspech? *
Odkiaľ si sa dozvedel/a o Akadémii?
Súhlas so spracovaním osobných údajov
Zaslaním svojho životopisu a ďalších sprievodných dokumentov obsahujúcich osobné údaje poskytujem svoj súhlas k tomu, aby organizácia Vedomostná platforma o politike,n.o.,so sídlom: Trnavská cesta 26, 821 02, Bratislava spracovávala moje osobné údaje pre účely členstva v Akadémii dobrej politiky, účasti na vzdelávacích akciách a zapojenia do odbornej stáže, tj. s ukladaním na nosiče dát, upravovaním, vyhľadávaním v nich, triedením, kombinovaním a likvidáciou v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.
Súhlas so spracovaním osobných údajov *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy