Kvietimas dalyvauti programavimo savaitės seminare „Inovatyvių skaitmeninių technologijų naudojimas pamokose“
Kviečiame įvairių dalykų mokytojus dalyvauti programavimo savaitės metu vyksiančiame nemokamame seminare apie inovatyvių skaitmeninių technologijų taikymą ugdymo procese.

Dalyviai, užsiregistravę seminare ir CodeWeek svetainėje užregistravę veiklą-renginį, gaus seminaro dalyvių ir Europos Komisijos išduodamus CodeWeek pažymėjimus bei dalyvaus konkurse. Seminaro pabaigoje keli mokytojai burtų keliu bus apdovanoti prizais (vieno prizo vertė ne mažesnė nei 50 Eur).*
* Veikla-renginys https://codeweek.eu/events svetainėje turi būti registruotas iki seminaro pradžios.

Dėl veiklos-renginio registravimo https://codeweek.eu/events svetainėje:

Eilinių pamokų metu mokytojai vykstant programavimo savaitės iniciatyvai (spalio 6-21 d.) gali naudoti specialius ruošinius, skirtus pradinukams, vidurinių klasių ir vyresnių klasių mokiniams (ruošiniai pateikti http://www.ecdl.lt/codeweek). Naudodami šiuos ruošinius pamokų metu galite atlikti veiklas tiek su kompiuteriais, tiek be kompiuterių!

Programavimo savaitės iniciatyvos metu (spalio 6-21 d.) bet kuris mokytojas per savo pamoką, nenaudodamas skaitmeninių technologijų, gali pasitelkti loginius žaidimus, pavyzdžiui, CodyRoby žaidimas. Jei naudojami skaitmeniniai įrenginiai, galima demonstruoti vaizdo filmukus apie informatinį, loginį mąstymą, kaip technologijos padeda kasdieninėje veikloje, kaip skaitmeniniai įrenginiai supranta kokius veiksmus prašoma atlikti ir pan. Taip pat galima organizuoti diskusijas, sukurti varžybines veiklas (pavyzdžiui, per istorijos pamokas).

Vardas *
Your answer
Pavardė *
Your answer
Dėstomo dalyko pavadinimas
Your answer
Mokyklos pavadinimas *
Your answer
Nepamirškite registruoti veiklų svetainėje https://codeweek.eu/
Užregistravę bent vieną veiklą ir sudalyvavę seminare, keli mokytojai burtų keliu seminaro pabaigoje bus apdovanoti prizais (vieno prizo vertė ne mažesnė nei 50 Eur).
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service