REGISTRACE
HLEDÁME ŠIKOVNÉ A SPOLEHLIVÉ HOSTESKY, PROMOTÉRY A DALŠÍ PERSONÁL
pro různé společenské či sportovní akce. Registrací u nás se ti otevírá příležitost účastnit se zajímavých eventů. Většinou nabízíme nárazové brigády, ale občas se naskytne příležitost i dlouhodobé spolupráce. S každým brigádníkem uzavíráme dohodu o provedení práce a vyplácíme po skončení akce převodem na bankovní účet.

KOHO RÁDI UVÍTÁME V NAŠEM TÝMU?
Kluky i holky od 15 let, studenty VŠ i maminky na mateřské, uvítáme i ty, kdo již pracují na plný úvazek a rádi by si přivydělali na zajímavých víkendových či večerních akcích.

CO VYŽADUJEME?
Komunikativnost. Spolehlivost. Profesionalitu. Organizační zdatnost. Dochvilnost.

SPLŇUJEŠ VŠE VÝŠE UVEDENÉ? PŘIDEJ SE K NÁM!
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
OSOBNÍ ÚDAJE & KONTAKTY
Jméno a příjmení: *
Datum narození: *
MM
/
DD
/
YYYY
Telefon: *
Adresa trvalého bydliště: *
PŮSOBNOST
Vyber města, kde můžeš pracovat (možnost více odpovědí) *
Required
POSTAVA
Tvoje výška (cm): *
Konfekční velikost: *
TVOJE ZKUŠENOSTI
Zajímají nás tvoje dosavadní zkušenosti s promo akcemi, kulturními či sportovními eventy a hosteskováním. Pokud ještě žádné nemáš, tak nám napiš, proč to chceš zkusit a proč bychom měli dát příležitost právě tobě ;-)
Rozepiš se zde: *
OSTATNÍ
Možnost výběru z více odpovědí: *
Required
SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Odesláním dotazníku souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů v něm obsažených správcem - společností TOGETHER FIRST s.r.o., IČ: 05760585, DIČ: CZ05760585, se sídlem Ke Stájím 1228, PSČ 530 06, Pardubice, za účelem vytvoření databáze hostesek/promotérů, zasíláním nabídek práce hostesky/promotéra a zveřejňováním fotek z akcí pořádané správcem.
Osobní údaje budou poskytnuty pouze účetní firmě Šašmová Bohumila, IČO: 61992127 - zpracovatelem údajů, se kterou má správce řádně sepsanou smlouvu a to pouze pro účely výpočtu mzdy a odvodu daní.
Tento souhlas uděluji ke všem osobním údajům obsaženým v tomto formuláři, a to po dobu 5 let.
Tento souhlas lze kdykoli písemně odvolat.
Zpracování osobních údajů se řídí nařízením Evropského parlamentu a Rady č. 2016/679 o ochraně fyzických osob při zpracovávání osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů – dále jen GDPR.
REGISTRACE JE TÉMĚŘ KOMPLETNÍ
ČTI DÁL.... a až pak klikni níže na modré  tlačítko "odeslat" ;-)
Spolupráce s námi Tě k ničemu nezavazuje - klidně můžeš být registrován/a v jiných agenturách, vyžadujeme pouze mlčenlivost o našich klientech a platových podmínkách. Případné nabídky brigád a pracovní příležitosti ti budeme zasílat emailem, který hromadně rozesíláme i dalším zájemcům, kteří jsou u nás registrováni. V případě zájmu je proto důležité rychle reagovat! V urgentních případech zasíláme nabídky také SMSkou a v každém případě tě prosíme o odpověď.

TĚŠÍME SE NA SPOLUPRÁCI

TOGETHER FIRST s.r.o.
www.togetherfirst.cz
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy