PŘIHLÁŠKA NA KURZY
APERIO - Společnost pro zdravé rodičovství, V Luhu 6, Praha 4 - Nusle
Příjmení, jméno: *
Your answer
Kraj ČR, ve kterém žijete:
Your answer
E-mail: *
Your answer
Telefon *
Your answer
Předpokládaný termín porodu nebo datum narození dítěte:
Your answer
Přihlašuji se na následující kurz(y): *
Prosím, vyberte z následujících možností.
Required
PARTNER se zúčastní následujících kurzů se mnou.
Prosím, vyberte z následujících možností.
Vaše očekávání od kurzu:
Your answer
Ještě poslední otázka: Kde jste se o našich kurzech dozvěděli? Děkujeme!
Storno podmínky a GDPR:
Odhlášení z kurzu je možné e-mailem (kurzy@aperio.cz) nebo telefonicky (773 644 569). Vždy je třeba potvrzení přijetí zprávy od odpovědné osoby (e-mailem). Pokud Vám na zprávu nikdo neodpověděl do 3 pracovních dnů, kontaktujte nás prosím znovu. STORNO PODMÍNKY: Při odhlášení z kurzu více než 21 dní předem vracíme 100% kurzovného. Při zrušení účasti 20-3 dny před konáním akce vracíme 30% kurzovného. Při odhlášení 2-0 dní před konáním akce nevzniká nárok na vrácení kurzovného. Vracenou část kurzovného (dle podmínek storna) je možné přesunout jako zálohu na další termín. Pořadatel neodpovídá za odložené věci. Změna vyhrazena.
Zpracování dat: *
Odesláním přihlášky souhlasíte se zařazením Vámi poskytnutých osobních údajů (dále jen „údaje") do databáze společnosti APERIO jakožto správce a s jejich následným zpracováním pro informační účely správce, dle zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu do odvolání souhlasu, maximálně však na dobu 5 let, s tím, že k těmto údajům mohou být přiřazeny další údaje.
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of APERIO - Společnost pro zdravé rodičovství. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms