Velký volební sběr | PRAHA SOBĚ 2022
Milí sousedé, milí Pražané,

děkuji vám všem, kdo se chcete připojit! V pátek 8. a v sobotu 9. října, během sněmovních voleb, chceme dát příležitost podepsat se pod petici PRAHA SOBĚ přímo před volebními místnostmi. Plánujeme mít naše stánky před maximem volebních míst. A co nejvíce zpřístupnit Pražanům, kteří budou chtít, připojit svůj podpis.

Cítíme se sněmovními volbami synergii. V Praze se už podařilo to, co si nyní přejeme ve volbách do Sněmovny. Zahájit novou politickou éru. Odstavit hnutí ANO, extremisty a ty politiky tradičních politických stran, kteří kradli a „odkláněli“ a jsou spoluodpovědní za naštvání lidí a nástup Andreje Babiše.

Všem, kteří přijdou s touto nadějí k volbám, chceme dát možnost podílet se také na změně Prahy. Víme, že takových lidí je hodně. A že během voleb je jedinečná příležitost je na jednom místě oslovit. Proto hledáme 450 dobrovolníků napříč Prahou, kteří se ujmou stánků PRAHA SOBĚ a během volebního víkendu u nich umožní podepisovat petici.

Zaregistrujte se prosím níže a my se vám ozveme zpátky a doladíme s vámi detaily. Vybavíme vás také včas peticemi, letáky, stánky, plackami, tužkami a vším ostatním, co můžete během sběru potřebovat.

Všechny podstatné informace si shrneme také 20. září na Štvanici. Srdečně vás zvu! Facebookovou událost najdete tady: https://fb.me/e/2QbVsPLts.

S dotazy se kdykoliv obracejte na koordinátora Vráťu Freunda na dobrovolnici@prahasobe.cz nebo napište mně na jan.cizinsky@prahasobe.cz.

Děkuji vám!

Srdečně a vděčně
Jan Čižinský
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Jméno *
Příjmení *
Už jsem podpisy pro PRAHA SOBĚ sbíral/a? *
V jaké části Prahy bych chtěl/a sbírat? *
Je nějaké konkrétní volební místo, před kterým bych chtěl/a sbírat? Prosím napište jaké.
Kdy mám předběžně možnost se zúčastnit? Nejdůležitější je pokrýt nejvytíženější časy v pátek, kdy chodí volit lidé po práci. *
Required
Mám předběžně zájem o triko nebo mikinu s logem PRAHA SOBĚ? Oblečení bude možné zakoupit si, být při sběru pořádně vidět a také nákupem podpořit kampaň. Cena žlutého trika bude 350 korun, cena černé mikiny bude 650 korun. Až oblečení dorazí, pošleme vám fotku a vyzveme vás k případnému potvrzení objednávky.
Chci dámský, nebo pánský střih oblečení?
Clear selection
Jakou velikost si přeji?
Clear selection
E-mail *
Telefon *
Je něco dalšího, co chci doplnit? Například jméno kamaráda, se kterým plánuji být na místě společně, objednávku více kusů oblečení nebo jakýkoliv podnět k celé akci.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy