АНКЕТА для проведення опитування громадян, які взаємодіють (взаємодіяли) з органами Держаудитслужби
Просимо звернути увагу, що зазначене опитування стосується діяльності органів Держаудитслужби, а саме: апарату Держаудитслужби, її міжрегіональних територіальних органів та підприємства, що належать до сфери управління Держаудитслужби.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
1. Чи стикалися Ви з корупційними проявами в діяльності Держаудитслужби? Якщо «так», то у яких сферах діяльності? (Зазначте не більше 3-х позицій.)
2. Чи доводилося Вам чи Вашим знайомим упродовж останніх 12 місяців давати працівникам апарату Держаудитслужби чи третім особам подарунки або неправомірну вигоду (хабар) за отримання пільг, послуг або інших переваг від посадових осіб органів Держаудитслужби? Якщо так, то у яких випадках?
3. Чи доводилося Вам чи Вашим знайомим упродовж останніх 12 місяців давати працівникам міжрегіональних територіальних органів (офісів або їх управлінь в областях) чи третім особам подарунки або неправомірну вигоду (хабар) за отримання пільг, послуг або інших переваг від посадових осіб органів Держаудитслужби? Якщо так, то у яких випадках?
4. Чи доводилося Вам чи Вашим знайомим упродовж останніх 12 місяців давати працівникам державного підприємства «Державне управління комплексного забезпечення» чи третім особам подарунки або неправомірну вигоду (хабар) за отримання пільг, послуг або інших переваг? Якщо так, то у яких випадках?
5. Чи доводилося Вам чи Вашим знайомим упродовж останніх 12 місяців давати працівникам апарату Держаудитслужби її міжрегіональних територіальних органів (офісів або їх управлінь в областях) чи третім особам подарунки або неправомірну вигоду (хабар) за вирішення кадрового питання? (Зазначте не більше 3-х позицій.)
6. Які, на Вашу думку, основні причини корупційних проявів у діяльності Держаудитслужби (Зазначте не більше 3-х позицій.)
7. Чи зверталися Ви до органів Держаудитслужби з повідомленнями про факти корупційних проявів у діяльності Держаудитслужби або з пропозиціями стосовно протидії корупції?
Clear selection
8. Якщо Ви не зверталися до Держаудитслужби з повідомленнями про факти корупційних проявів у діяльності Держаудитслужби або з пропозиціями стосовно протидії корупції, то через які причини?
Clear selection
9. Як, на Ваш погляд, змінився рівень корупції в діяльності Держаудитслужби за останні три роки?
Clear selection
10. Зазначте до п’яти постанов Кабінету Міністрів України, які регламентують діяльність Держаудитслужби, у яких містяться положення, які самостійно чи у поєднанні з іншими нормами можуть сприяти вчиненню корупційних правопорушень або правопорушень, пов’язаних із корупцією.
11. Зазначте до п’яти відомчих актів, які регламентують діяльність Держаудитслужби, у яких містяться положення, що самостійно чи у поєднанні з іншими нормами можуть сприяти вчиненню корупційних правопорушень або правопорушень, пов’язаних із корупцією.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy