Kedves Öregdiákok!
Szeretettel hívunk Titeket a 2025. május 10-én megrendezésre kerülő öregdiák-találkozónkra!
A nap programja:
12. 30-17. 30 Focimeccsek/röplabdameccsek/csocsóverseny/pingpongverseny osztályok, egyének között
(A kezdési időpont a jelentkező csapatok számától függ!)
17. 00: Szentmise a tornateremben (utána lesz a döntő!)
18. 00-18. 30 Előadások: Életpályák**
18. 30-18. 45 Jusztinné Nedelkovics Aliz Igazgatónő köszöntője,
a 10 éve végzettek pohárköszöntője (2015/AB osztályok)
19. 00 vacsora, majd kötetlen együttlét 23. 00-ig.
20. 30: Borkóstoló az iskolai büfénél
Vacsora: babgulyás kb. 2500 Ft/adag, sertéspörkölt kb. 3500 Ft/adag
(vacsorajegy a helyszínen vásárolható)
A rendezvény alatt olcsó büfét üzemeltetünk. Koktélbár!
Ebédre zsíros kenyeret árulunk.
Jelentkezzetek ezen az űrlapon, határidő 2025. május 6. Kérjük az időpont betartását!
Ha kérdésetek van, írjatok a zsova.tamas@szeged.piarista.hu címre!
A találkozásig szeretettel:
Jusztinné Nedelkovics Aliz Zsova Tamás
igazgató
Szeged, 2025. március 27.
**Lehetőséget
biztosítunk öregdiákjainknak, hogy bemutatkozzanak maximum 5 percben!
Beszélhetnek magukról, munkájukról, vállalkozásaikról. Az előadás célja,
mit tudnak nyújtani öregdiák társuknak, iskolájuknak, illetve mit
kérnek segítségként tőlük.