Formularz rekrutacyjny SIZ
Nabór wiosenny
Email address *
Szanowni Państwo,
W ramach projektu „Zarządzanie aktywnością zawodową pracowników 50+” oferujemy Państwu bezpłatne, dwudniowe szkolenia, które realizowane będą przez Stowarzyszenie Instytut Zachodni. W szkoleniu mogą brać udział podmioty zatrudniające pracowników 50+. W celu rezerwacji miejsca na szkoleniu prosimy o wypełnienie formularza. Szkolenia będą odbywały się w Centrum Integracji Europejskiej w Rokosowie.
Czy Twoja organizacja prowadzi działalność gospodarczą lub statutową działalność odpłatną? *
Działalność statutowa odpłatna to działalność za którą organizacja pobiera opłaty np. za:sprzedaż wytwarzanych towarów lub usług, czy sprzedaż przedmiotów darowizny
Czy twoja organizacja zatrudnia pracowników w wieku 50+? *
Zatrudnia pracowników na umowę o pracę lub umowę cywilnoprawną
Jeżeli odpowiedziałeś na oba pytana TAK, to szkolenie jest właśnie dla Twojej organizacji! Zapraszamy do wypełnienia dalszej części formularza zgłoszeniowego. Jeżeli na któreś z pytań odpowiedziałeś NIE, to niestety nie możesz brać udziału w szkoleniu.
Imię i nazwisko: *
Your answer
Telefon kontaktowy: *
Your answer
Nazwa reprezentowanego podmiotu *
Proszę o wpisanie nawy Przedsiębiorstwa Ekonomii Społecznej - organizacji
Your answer
Przedsiębiorstwa społeczne to podmioty gospodarcze, których cele mają charakter społeczny. Poprzez mechanizmy biznesowe starają się one osiągnąć korzyści społeczne. Mimo, iż jak każdy podmiot gospodarczy, w mniejszym czy większym stopniu, generuje dochód, to podejmując działania zmierzające do realizacji celów społecznych, dalekie jest od maksymalizacji zysków dla udziałowców. Podejmuje natomiast kroki ku zwiększaniu korzyści typowo społecznych, do których można zaliczyć dostarczanie dobrej jakości usług, działania na rzecz rozwoju i promocji zdrowia, na rzecz rozwoju lokalnego/regionalnego, wsparcie określonych grup społecznych, najczęściej tych które mogą być dotknięte szeroko pojmowanymi problemami, które to z kolei mogą prowadzić np. do wykluczenia społecznego. Przedsiębiorstwa społeczne działają pod różnymi formami prawnymi, jak spółdzielnie socjalne, Zakłady Aktywizacji Zawodowej, Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych, spółdzielnie pracy, czy organizacje pozarządowe prowadzące działalność gospodarczą w różnej postaci itp.
Podaj liczbę zgłaszanych osób na szkolenie *
Your answer
Proszę zaznaczyć wybrany termin szkolenia: *
Proszę o zaznaczenie jednej daty
Required
Dane osobowe: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Instytut Zachodni, z siedzibą przy ul. Wojskowej 6 B7, kod pocztowy 60-792 w Poznaniu oraz Analizy HR Doradztwo Szkolenia Małgorzata Kośmicka dla potrzeb niezbędnych do realizacji projektu pod nazwą "Zarządzanie aktywnością zawodową pracowników 50+", zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883).
Dziękujemy
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Stowarzyszenie Instytut Zachodni. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms