33-dniowe rekolekcje przygotowujące do Aktu Ofiarowania siebie Jezusowi Chrystusowi przez Maryję wg św. Ludwika M. Grignion de Montfort w trybie łączności duchowej

PROGRAM: "33 DNI * Jedynemu Bogu przez Niepokalaną Maryję" - Przygotowanie do Aktu Ofiarowania wg wskazań św.Ludwika Marii Grignion de Montfort z nabożeństwami pokutnymi, przeżywane we wspólnocie kandydatów na duchowych niewolników Maryi:

> Konferencje rekolekcyjne, animacja: Anna Kozikowska - animator WDNM, autorka Przewodnika "33 DNI Ad Iesum Per Mariam…"
> Niezbędne materiały rekolekcyjne (szczegóły dalej) przesłane pocztą kurierską
> Udział we wspólnocie modlitwy i owocach modlitwy wstawienniczej
> 2 nabożeństwa pokutne (przebłaganie za grzechy oraz Droga Krzyżowa wg bł.A.K.Emmerich)
> Przygotowanie do Spowiedzi Generalnej
> MSZA ŚW. z uroczystym AKTEM OFIAROWANIA w Świętą Niewolę Miłości
Szczegółowy harmonogram wspólnych spotkań (aby łączyć się duchowo) przesyłamy drogą mailową wraz z potwierdzeniem uczestnictwa w rekolekcjach.

REKOLEKCJE ORGANIZUJE i ANIMUJE:
Wspólnota Duchowych Niewolników Maryi AD IESUM PER MARIAM
Animatorzy: A. i Z. Kozikowscy
(niewolnicyZmilosci.pl; pomaranczki.com)
Kontakt: 33dni.rekolekcje@gmail.com 

TRYB REKOLEKCJI w łączności duchowej:
- Uczestnicy w Polsce
(składają ofiarę rekolekcyjną 80 zł/osobę przeznaczoną na organizację rekolekcji, i otrzymują wszystkie niezbędne materiały rekolekcyjne w przesyłce kurierskiej do domu lub na wskazany w zgłoszeniu adres, dodatkowo otrzymują drogą mailową dodatkowe materiały w wersji elektronicznej oraz audio)

- Uczestnicy poza granicami Polski
(składają ofiarę rekolekcyjną 105 zł/osobę przeznaczoną na organizację rekolekcji, i otrzymują wszystkie niezbędne materiały rekolekcyjne w zagranicznej przesyłce poleconej na wskazany w zgłoszeniu adres, dodatkowo otrzymują drogą mailową dodatkowe materiały w wersji elektronicznej oraz audio)

MATERIAŁY REKOLEKCYJNE:
Każdy uczestnik rekolekcji - kandydat na duchowego niewolnika Maryi - otrzymuje od nas wszelkie niezbędne materiały do odprawienia swoich rekolekcji, w tym osobisty Przewodnik "33 dni AD IESUM PER MARIAM" (podręcznik formacyjny i modlitewnik) oraz łańcuszek duchowego niewolnika Maryi (znak zewnętrzny doskonałego nabożeństwa do NMP)
Dla osób chętnych będą dodatkowo dostępne materiały związane m.in. z przygotowaniem do spowiedzi generalnej; nabożeństwami pokutnymi oraz Nowenna Płomienna.

UWAGA! Osoby zgłaszające się na 33-dniowe rekolekcje zwykle posiadają "Traktat o doskonałym nabożeństwie do NMP" św.Ludwika Grignion de Montfort, dlatego nie jest on włączony w skład materiałów rekolekcyjnych. Każdy z uczestników powinien posiadać i czytać "Traktat..." . Można go otrzymać w przesyłce z materiałami rekolekcyjnymi, zaznaczając odpowiednio w formularzu w oknie "DODATKOWO proszę o dołączenie...." Wyślemy wtedy informację zwrotną o dodatkowych kosztach.

OFIARA REKOLEKCYJNA (osoby, które odprawiły już z nami rekolekcje, a teraz będą odnawiały Akt):
60 zł (otrzymują dodatkowe materiały formacyjne dla duchowych niewolników Maryi.)

Złożenie ofiary jest potwierdzeniem chęci uczestnictwa w rekolekcjach.

DANE DO PRZELEWU/WPŁATY OFIARY:
Odbiorca: Stowarzyszenie Duchowych Niewolników Maryi
Nr konta: 22 1020 4900 0000 8402 3186 8668
Tytułem: Ofiara, Rekolekcje w łączności duchowej (podać: imię i nazwisko) - prosimy nie dopisywać nic więcej w tytule przelewu

Osoby, które chcą złożyć ofiarę rekolekcyjną w dobrowolnej wysokości z przeznaczeniem dla osób, które mają trudną sytuację finansową wpisują w tytule przelewu: "OFIARA DODATKOWA Rekolekcje w łączności duchowej"
Osoby, które mają trudną sytuację finansową prosimy o kontakt: 609 146 445 aby w pierwszej kolejności odebrać przewodnik rekolekcyjny i rozpocząć z nami swoje rekolekcje.

ZGŁOSZENIE (niniejszy formularz):
Wypełnia osobiście każdy zgłaszający się na rekolekcje.
Potwierdzenie przyjęcia na rekolekcje przesyłamy po otrzymaniu ofiary na cele organizacji rekolekcji.
"Regulamin rekolekcji" oraz "Klauzula Informacyjna" zamieszczone na stronie Wspólnoty Duchowych Niewolników Maryi: niewolnicyZmilosci.pl (niewolnicy.wordpress.com)

Poniżej znajduje się standardowy element formularza Google, który automatycznie rozpoznaje adres mailowy, z którym powiązane jest konto użytkownika wypełniającego zgłoszenie. Informacja w nawiasie "nieudostępniony" oznacza, że z tego adresu mailowego nie ma możliwości edycji formularza. Formularz jest przeznaczony tylko do wypełnienia (nie do edycji).

Informacja na czerwono: "*Wymagane" dotyczy pytań w formularzu poniżej, które są obowiązkowe do wypełnienia. Na końcu formularza należy nacisnąć pole "Prześlij".
Bardzo dziękujemy!
Ave Maria!

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Imię *
Nazwisko *
Adres mailowy *
Telefon kontaktowy *
Będę uczestniczyć: *
Będę uczestniczyć w rekolekcjach, aby: *
Proszę o przesłanie materiałów rekolekcyjnych na adres (należy podać ulicę, numer domu/mieszkania, kod pocztowy oraz miasto i państwo) *
DODATKOWO proszę o dołączenie do materiałów rekolekcyjnych:
Zapoznałem/am się z treścią Regulaminu Rekolekcji oraz Klauzuli informacyjnej *
Required
Niniejszym, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszym Zgłoszeniu przekazanym w celu uczestnictwa w 33 – dniowych rekolekcjach AD IESUM PER MARIAM, animowanych przez Wspólnotę Duchowych Niewolników Maryi („WDNM”) niewolnicyZmilosci.pl - zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r., poz.1000) *
Required
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy