OPEN CALL кращих практик з культурної трансформації малих міст України.
Стан малих міст та об’єднаних територіальних громад є важливим показником розвитку країні. Враховуючи процеси з культурної трансформації просторів, які розрізнено відбуваються в невеликих містах та мають позитивні результати, виникла необхідність створення платформи для обміну досвідом в даному напрямку. Окрім цього, впровадження проекту «PLAN Z» у місті Жмеринка, який триває рік, довело на практиці ефективність методики впливу культурних ресурсів на формування діалогу та сприяння розвитку процесу субсидіарності в громаді.
ГО Інститут культурної політики (м. Вінниця) спільно із Гете інститутом Україна (м. Київ) оголошує конкурс з опису кращих практик малих міст України в напрямку культурної трансформації.
Ваша стаття повинна бути не більше 8 сторінок (шрифт Times New Roman - 12, відстань між строками - 1.15). Автори матеріалів мають надати до 5 якісних фотографій. Роботи надаються українською мовою.
Прийом матеріалів триватиме до 30 вересня 2016 року.
Відбір матеріалів відбудеться до 10 жовтня 2016 року. Ці матеріали увійдуть до збірки «PLAN Z. Поради агентів культурних змін. Трансформація малих міст»
Ім'я та Прізвище (обов’язково) *
Your answer
Електронна адреса (обов’язково) *
Your answer
Контактний телефон (обов’язково) *
Your answer
Назва статті (обов’язково) *
Your answer
Авторська група (обов’язково) *
Your answer
Я підтверджую про надіслані матеріали: текстовий файл та до 5 одиниць фото на адресу icultur@ukr.net *
В разі, якщо Ваша відповідь «НІ» - Ви не маєте можливість брати участь у відкритому конкурсі.Всі матеріали, що надіслані Вам не рецензуються і не повертаються. Без названия
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service