Skvělí lidé
Vím, zase další dotazník...to je otrava. Předem se moc omlouvám, že s dotazníkem opět otravuji. Věřím, ale že právě tento může být velmi důležitý. Vytvořila jsem jej totiž proto, abych lépe zjistila, co je pro čtenáře webu zajímavé a o čem by chtěli číst. Moc Vám proto děkuji, že věnujete (snad ne dlouhý) čas právě těmto několika otázkám.
Pokud Vás k dotazníku nebo k webu cokoliv napadne (jakýkoliv podnět, zpětná vazba, kritika), tak budu moc ráda, když mě kontaktujete na adrese email@skvelilide.cz
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Jaký je Váš věk a pohlaví/gender? *
Jak jsem zmínila výše, smyslem dotazníku je získat více informací o cílové skupině, čtenářích, pro které web píši. Informace o věku a genderu mi rovněž pomůže více s "vžít do kůže" návštěvníka webu.
Jste sociální pracovník? *
Pro lepší cílení obsahu webu potřebuji získat informace o tom, kdo jej našvěvuji. Nechci tedy působit jako někdo, kdo o Vás slídí informace, vše bude probíhat naprosto anonymně. Za sociálního pracovníka považuji člověka, který má ukončeno vzdělání pro výkon pozice sociální pracovník dle zákona o sociálních službách
Chcete-li napsat něco o sobě - například v jaké oblasti sociální práce se pohybujete, jak dlouhá je Vaše praxe nebo cokoliv jiného, zde je pro to prostor. Pokud nechcete, vůbec to nevadí.
Co Vám připadá na sociální práci důležité?
Nyní Vás moc prosím o stručný a krátký popis toho, co je pro Vás na sociální práci důležité (např. co ji dle vašeho názoru definuje, co Vás v případě, že jste sociální pracovník, motivovalo k tomu, že jste si ji vybral/a, apod.). Můžete samozřejmě popsat také cokoliv jiného, co Vám v rámci této otázky přichází na mysl.
O čem by bylo pro Vás zajímavé na webu věnujícímu se sociální práci číst? *
Uvedená otázka je jedna z nejdůležitějších, protože se v ní ptám na to, o čem byste jako případný čtenář webu chtěl/a číst. Svou odpovědí tedy můžete významně ovlivnit podobu webu a podílet se tak na tomto nově vznikajícím projektu.
Required
Znáte nějaké jiné weby o sociální práci?
Clear selection
V případě, že jste uvedli "ano" v předchozí otázce, prosím vypište alespoň některé weby/web o sociální práci, které/ý znáte
V případě, že nějaké weby o sociální práci znáte, jak je vnímáte?
Přestože tato otázka může vyznít jako vyzvídání o konkurenci, jejím záměr je veskrze pozitivní. Skoro ve všech odvětvích platí, že se lidé učí od zkušenějších a vzhledem k tomu, že můj web je poli webů o sociální práci nováčkem, sleduji také činnost jiných webů. Zároveň bych se chtěla ale poučit z toho, co se čtenářům jiných webů nelíbí a svou stránku tak šít na míru přímo Vám.
Clear selection
Moc Vám děkuji za čas věnovaný dotazníku. Velmi si toho vážím protože právě Vy jste jedním z lidí, kvůli kterým mi realizace projektu dává smysl. Na závěr se jen ještě zeptám, jak na Vás můj dotazník působil a zda máte případně nějaké komentáře, připomínky, apod. Hodnocení je klasicky jako ve škole 1 - nejlepší hodnocení ("dotazník byl v pohodě"), 5 - nejhorší hodnocení ("dotazník je katastrofální")
Clear selection
Zde je prostor pro Vaše komentáře, připomínky, apod. Budu za ně moc ráda. ještě jednou děkuji a přeji Vám krásný den. Moc Vás zdraví Any
Captionless Image
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy