Технічного завдання
Якомога докладніше опишіть вашу ідею.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Имя *
Номер телефону *
Призначення. Який головний меседж хоче донести ваша організація? Для чого і як використовуватиметься майбутній веб-ресурс? Наприклад, створення інтернет-магазину для реклами та продажу своїх товарів чи веб-порталу для допомоги користувачам у пошуках необхідної для них інформації. *
Цілі і завдання. Навіщо вам потрібен цей проект? У чому його важливість для вашої компанії? Чому він вартий реалізації? Які проблеми він може вирішити? Яку користь принесе? Ви повинні знати відповіді на ці питання, перш ніж почати розробку сайту. Для того, щоб досягти своєї цілі, вам, очевидно, спочатку слід її визначити. Один проект може мати кілька цілей, кожна з яких супроводжується багатьма завданнями. Завданням — це так звана «дорожня карта», яка допоможе дістатися до «пункту призначення», тобто до цілі.
Цільова аудиторія. Хто сидітиме перед екранами, переглядаючи ваш веб-продукт? Хто є вашими потенційними споживачами? До якої вікової категорії і статі вони належать? Де проживають? Який рівень доходів? Чого вони потребують найбільше і чого очікують від вас?
Конкретні вимоги. Якщо, наприклад, це ТЗ для розробки нового сайту, то у ньому детально описуються вимоги до програмного забезпечення, до безпеки, до пошукової оптимізації та інші всеможливі аспекти. Для наочності, щоб уточнити кольорову гамму, розташування блоків та інші нюанси інтерфейсу, можна додати карту веб-сайту, прототипи, макети, шаблони сторінок та їх елементів. Чим більше конкретики ви внесете, чим більше деталей продумаєте і точніше їх сформулюєте, тим бажаніший і очікуваніший результат отримаєте.
Існуючі аналоги
Коментарі
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy